Ünlü Rapçiden Bitcoin Yorumu!

btc

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ünlü rapçi JJ yada Ksiolajidebt “KSI” Bitcoine yatırım yaptığını söyledi. Açıklamalarında tüm parasını kaybetse bile Bitcoin’i sevdiğini söyledi.

Bitcoin’de Tüm Paramı Kaybettim!

Ünlü Rapçi KSI
Ünlü Rapçi KSI

2 milyon sterlin (2.75 milyon dolar) değerinde Bitcoin aldığını söyleyen ünlü rapçi parasını 7 milyon sterlin kazandığını ancak sonrasında tüm parasını kaybettiğini söyledi. Geçtiğimiz yıl alım yaptığını söyleyen rapçi hatayı kendinde bulduğunu ve kendisini fazla kaptırdığını söyledi. Açıklamalarında “7 milyon sterlin kazandığımda şanslıydım, ama akıllı davranıp o parayı almalıydım ve sonra her şeyin düşmesini bekleyip tekrar alım yapmalıydım.” sözlerine yer verdi. Rapçi KSI ayrıca “Bunu deneyimlemem gerekliydi. Tüm kripto piyasasını araştırmam gerekiyordu, bunu şimdi anlıyorum.” sözlerini ekledi.

Bitcoin Almaya Devam Etmek İstediğini Söylüyor!

Ünlü Rapçi KSI Bitcoin Hakkında Konuştu!
Ünlü Rapçi KSI Bitcoin Hakkında Konuştu!

Açıklamalarında kripto para alım satımına devam edeceğini belirten rapçi “Neyse ne. Dökülen süt için ağlamanın bir anlamı yok. ifadelerini kullandı. Ayrıca araştırmalarda bulunan ve kendini geliştiren rapçi “Bir şeylere yatırım yapmak istediğiniz zamanların ayı piyasası olduğunu anladım.” dedi. Kayıplarının kendisinin hatası olduğunu her fırsatta dile getirdi ve bu hatalarının üzerine giderek telafi etmeye çalıştığını söyledi. Kaybettiği paralara ise tecrübe gözü ile baktığını ve bunu yaşaması gerektiğini bu sayede daha dikkatli olmayı öğrendiğini söyledi.

Ünlü Rapçinin Bitcoin Fiyat Tahmini!

Ünlü Rapçinin Bitcoin Fiyat Tahmini!
Ünlü Rapçinin Bitcoin Fiyat Tahmini!

KSI verdiği röportajda bitcoin ile ilgili birçok soruyla karşılaştı. Son olarak kendisine Bitcoin’i bir kumar olarak görüyor musun sorusu soruldu. KSI “Hayır, sanmıyorum. Kumar olduğunu düşünmüyorum. Kumar değil. Hayır, hayır, hayır, hayır. Bitcoin kalmak için burada. Bu gelecek. Sadece kimse kabul etmek istemiyor… Ethereum ile aynı. Evet, tabii ki her şey dalgalanıyor ama artıyor.” sözleri ile cevap verdi. KSI ayrıca “Geride durup resmin tamamına bakarsanız yavaş yavaş yükseliyor ve sonunda 100.000 dolarlık bir Bitcoin, 500.000 bin dolarlık bir Bitcoin ve 1 milyon dolarlık bir Bitcoin alacaksınız. Bu olacak.” şeklinde açıklamada bulundu. “Belki 5, 10, 15, 20 yıl sürebilir ama olacak unutmamalısınız Bitcoin enflasyona karşı duruyor. Bu harika bir şey, kontrol edilemiyor.” diyerek Bitcoin için gelecek olduğunu belirtti.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook