Diğer
  Ana SayfaHaberÜnlü Analist Bitcoin İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı

  Ünlü Analist Bitcoin İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı

  -

  Mayıs ayındaki düşüşten sonra Bitcoin’in 33 bin dolar seviyelerine kadar indiğini gördük. Bitcoin’in 30 bin dolar altına inmesiyle destek noktasını kıracağı ve 25 bin dolar seviyelerine kadar düşeceği belirtiliyor.

  Bitcoin’in 40 bin dolar seviyelerini zorlaması ve üstüne çıkmasıyla birlikte yükseliş trendinin başlayacağı bir çok analist tarafından belirtiliyor.

  Geçtiğimiz hafta Bitcoin 38 bin dolarda iken büyük satış aldı ve 36 bin dolar seviyelerine kadar geriledi. Ünlü Analist William Clemente ise Bitcoin satıcılarının azaldığını vurguladı.

  William Clemente, satıcıların tükenmeye yakın olduğuna inanıyor. Glassnode’un 7 günlük net gerçekleşen kâr/zarar grafiğine göre birçok yeni yatırımcı, zararına satış yaptı. Bu sürece dikkat çeken Clemente, “Bu süreç neredeyse tamamlanmış gibi görünüyor,” ifadelerini kullandı.

  Clemente göre yeni yatırımcılar Bitcoin’lerini satıyor. Uzun vadeli yatırımcılar ise Bitcoin alımı gerçekleştiriyor. Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, HODLer’lar tarafından tutulan BTC arzının miktarı satıştan satın almaya gitti – bu durumda analist, BTC’nin fiyatının avantajlı olduğu belirtildi.

  Diğer bir analist olan Josh Rager ise Bitcoin’in 34.640 dolar seviyesinin önemli bir destek seviyesi olduğunu belirtti. Rager, geçmişte belirttiği tahminleriyle kripto para topluluğu tarafından dikkatli dinlenen bir isim. Rager: ”Bu bölgede zaten çok fazla hareket var, bunun bir sonraki test seviyesi için geçerli olup olmadığından emin değilim. Ama burada bir “çöküş kandırması” ve ardından, günler sonra gelecek büyük bir pump olasılığını tercih ederim.”

  Bu açıklamaların yanı sıra 15 Haziran’da FED Toplantısı olduğunu hatırlatalım. Toplantıdan çıkacak olası faiz arttırımı kararı bu analizleri yerle bir edebilir ve düşüş trendini devam ettirebilir. Bu durumda Bitcoin’in 20 bin dolara kadar düşmesi bekleniyor.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$27,052.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler