Uniswap (UNI) Yorum Analizi: Kritik Yapı!

uni-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Uniswap (UNI) coin Mayıs ayındaki büyük düşüşten sonra kendini tam anlamıyla toparlayamamış coinlerden birisi. Bir zamanların gözdesi olan UNI coin analiz yorumu bize hangi seviyeleri işaret etmekte? Oluşan majör yapı yukarı kırılabilir mi? Beraber analizi yorumlayalım.

UNI Coin Genel Yorum Analizi

Uni

UNI coin genel analizimize baktığımızda gözümüze çarpan bir yapı var. Bu yapıyı beraber yorumlayalım.

Mayıs ayındaki piyasa düşüşünden sonra birçok altcoin kendini henüz toparlayamadı. Bu toparlanma sürecinde Bitcoin ve Ethereum gibi bazı coinler ATH seviyesine gitti. Fakat diğer altcoinler bu yükselişleri yaşayamadan kendilerine özgü yapılar oluşturdular. UNI coinde ise durum tam olarak bu gibi görünmekte. Üst taraftan ve alt taraftan gelen iki yükselen trend mevcut. Bu trendlerden birisi direnç diğeri ise destek görevi görüyor. Normal zamanlarda bu gibi yapılara yükselen takoz formasyonu dememiz mümkün. Ancak yükselen takoz formasyonları genelde aşağı kırılımları ile bilindiklerinden ve piyasa oldukça pozitif olduğundan UNI coinde böyle bir beklentimiz oluşmamakta.

Yorum analizinde görünen yapı arasında zigzag hareketleriyle fiyatın oynamasını bekleyebiliriz. Majör yapıda olan bu iki trend seviyesinin olası kırılımı ise bize ana yönü tayin edecektir. Anlık olarak fiyat, bu iki majör yapının ortasında bulunmakta. Peki minör yapıda başka seviyeler mevcut değil mi? Dilerseniz daha yakından minör yapıları inceleyelim.

UNI Coin Teknik Analiz Yorumu

Uni

Daha kısa vadede teknik analizimizi yorumlamak istersek diğer minör yapıları görürüz. Bu yapılardan anlık olarak kritik öneme sahip 2 seviye mevcut. Birisi minör yapıda olan fakat güçlü direnç bölgemiz. Bu bölgenin seviyeleri $28.2 ile $27.2 arasında yer almakta. Fiyat üzerinde satış baskısı yaratan bu bölge, iyi bir yükseliş dalgası isteniyorsa aşılmalı diyebiliriz.

Alt tarafta bulunan minör yükselen trendimiz ise güçlü durmakta. Bu trendimizin anlık seviyesi $25 olarak gözüküyor. Bu seviye kırılımı bir diğer minör bölge olan destek bölgemizi test edilmesini sağlayabilir. En dış hatlarda ise ilk yorum analizimizde belirttiğimiz majör yapı bulunuyor.

UNI Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $28.2 – $27.2
Güçlü Destek $25
Güçlü Destek $22.4 – $21.5

Lütfen kendi riskinizi yönetin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster