Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriUniswap (UNI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

  Uniswap (UNI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

  -

  Uniswap (UNI) yorum analizimizle birlikte, UNI Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, UNI için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte UNI yorum analizimizin detayları…

  UNI Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

  UNI-11.25-1

  Uniswap yorum analizi ile birlikte UNI coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, UNI fiyatının düşüş trendinde olduğu gözlemlenmektedir. Ek olarak altcoinin son bir kaç gündür belirli bir aralıkta işlem gördüğü gözlemlenmektedir. UNI yorum analizimize başladığımız sırada 21 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

  Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 20 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile altcoinin 18 dolar seviyelerini test etmesi muhtemel olacaktır. Ancak UNI için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde 16 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

  UNI için boğaların alım baskısını arttırması ile yukarı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 22.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 24 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için ise 28 dolar seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

  Uniswap Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

  UNI-11.25-2

  Unıswap (UNI) teknik analizimizle birlikte, UNI’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, UNI fiyatının uzun bir süredir negatif işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Teknik göstergelerde bu durumun sonlanmaya başladığı gözlemlenmektedir.

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi üzerine çıkmasıyla birlikte altcoinin yeni yükselişlere başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemlenmektedir. Bu durum altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir. Ayrıca histogramda bir boğa kesişimi öngörülmektedir. Kesişimin olması halinde altcoin için yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

  UNI 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için 20 günlük basit hareketli ortama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

  UNI Destek ve Dirençler

  Önemli Destek Seviyesi

  Önemli Direnç Seviyesi

  20

  22.5

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler