Uniswap (UNI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

UNI-UNI

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Uniswap (UNI) yorum analizimizle birlikte, UNI Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, UNI için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte UNI yorum analizimizin detayları…

UNI Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

UNI-11.25-1

Uniswap yorum analizi ile birlikte UNI coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, UNI fiyatının düşüş trendinde olduğu gözlemlenmektedir. Ek olarak altcoinin son bir kaç gündür belirli bir aralıkta işlem gördüğü gözlemlenmektedir. UNI yorum analizimize başladığımız sırada 21 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 20 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile altcoinin 18 dolar seviyelerini test etmesi muhtemel olacaktır. Ancak UNI için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde 16 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

UNI için boğaların alım baskısını arttırması ile yukarı yönlü fiyat hareketleri tekrardan aktif olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 22.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 24 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için ise 28 dolar seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

Uniswap Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

UNI-11.25-2

Unıswap (UNI) teknik analizimizle birlikte, UNI’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, UNI fiyatının uzun bir süredir negatif işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Teknik göstergelerde bu durumun sonlanmaya başladığı gözlemlenmektedir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi üzerine çıkmasıyla birlikte altcoinin yeni yükselişlere başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemlenmektedir. Bu durum altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir. Ayrıca histogramda bir boğa kesişimi öngörülmektedir. Kesişimin olması halinde altcoin için yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

UNI 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için 20 günlük basit hareketli ortama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

UNI Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

20

22.5

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster