Uniswap Fiyat Analizi: Keskin Kazançlar Nasıl Sağlayabilir?

UNI-UNI-freshblue-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Uniswap, bir ayı formasyonunun yaklaşık % 18’lik bir düşüşü tetiklemesi ile 25.3 dolara kadar düştü. Altcoin bu yüzden şuanda kayıpları telafi ediyor. UNI şimdi olumlu bir yakın vadeli görünümü yeniden alevlendirmek için mayıs ortasındaki çöküşten önceki seviyelerini tekrar yakalaması gerekiyor.

Yazım sırasında UNI son 24 saat içinde %3 artışla 29 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Uniswap Kritik Seviyede Bulunuyor!

Uniswap yükselen takoz formasyonunu alt çizgiden kırarak %13’lük bir düşüş yaşadı. Düşüş hareketi 25 dolar seviyelerinden yukarı yönlü tepki alarak daha fazla düşüşü engelledi.

Ek olarak fiyatın 50 ve 200 SMA’ayı aşağı yönlü kırılması ile düşüş derinleşti. Altcoin yazım sırasında ortalamalın üzerinde işlem görerek hareketi tersine çevirdi. Dahası 30-31 dolar seviyelerindeki direncini kırmaya çalışıyor gibi görünüyordu.

Uniswap-08.21
UNI/USDT 4 saatlik grafiği

Bu direncin üzerinde bir kapanış, UNI’nin 32,6 ve 35 dolarlık yüksek seviyeleri hedeflemesine izin verecektir. Aynı şekilde, kısa vadeli satıcıların etkisi azalablir. Tersine, başarısız bir yukarı yönlü hareket girişimi, direnç seviyesinden aşağı yönlü tepki alınmasına sebep olabilir. Böyle bir durumda ilk beklenecek seviye 29 dolar seviyeleri olacaktır.

Altcoin İçin Göstergeler Neyi İfade Ediyor?

Göreceli güç endeksi, 1 ayın en düşük seviyesinden toparlanarak iyi bir iş çıkardı. 60’ın üzerindeki bir hareket istikrarlı bir yükseliş trendini doğruladı.

Muhteşem Osilatör, temmuz sonundan bu yana en düşük seviyesine geriledikten sonra yarım çizginin üzerinde bulunuyor. O zamanlar UNI 15 dolar civarında işlem görüyordu. MACD, piyasadaki sürekli alım baskısının bir sonucu olarak da olumlu bir konumda hareket etti.

UNI’nin göstergeleri, geçen hafta bazı düşük seviyelerin gözlenmesi sonrasında piyasa dinamiklerinin tekrar yükselişe geçtiğini öne sürdü. Bununla birlikte, UNI’nin daha keskin kazançlar sağlayabilmesi için 30 dolar seviyesinin üzerinde kalıcı kapanışlar yapması gerekiyor.

İlginçtir ki, günlük grafikte 20-SMA ve 200-SMA arasında ki kesişim UNI’nin uzun vadeli görünümünün parlak olduğu kaydetti. UNI’nin ikili tepe potansiyeli sadece sınırlı bir aşağı yönlü hareketi ile güvenli bir pozisyon olabilir.

Altcoin piyasası lider kripto para birimi Bitcoin ile hareket ettiğinden dolayı yatırımcıların Bitoin’in fiyat hareketlerini de takip etmesi gerekir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster