TWT Analizi! İşte Trust Wallet Token Önemli Seviyeler!

TWT

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

TWT Trust Wallet adlı kripto para cüzdanının tokenidir. Trust Wallet token ve önemli seviyelerini inceleyeceğiz. İşte detaylar!

TWT Temel Analiz!

Trust Wallet Temel Analiz!
Trust Wallet Temel Analiz!

Bir kripto varlığa yatırım yaparken analistler, grafiği kadar projesine bakmanın da faydalı olabileceğini savunuyorlar. İşte bu noktada yapılan araştırmaya temel analiz demek mümkün. TWT kripto para cüzdanı kullanımında, uygulama için satın alımlarda ve merkeziyetisiz borsaların kullanımında indirimlerden veya çeşitli avantajlardan yararlanmamızı sağlar. Bu sebeple yatırımcıların ilgisini çekebilecek ve aktif bir kullanım alanı oluşturabilecek bir tokendir. Ayrıca TWT, Binance Smart Chain ağında piyasaya sürülen ilk tokenlerden biriydi. Bu sebeple bir amaca hizmet ettiğinin ve bir kullanım alanının olduğunu söyleyebileceğimiz bir tokendir.

TWT Direnç Seviyeleri

TWT Direnç Seviyeleri!
TWT Direnç Seviyeleri!

Trust Wallet Token projesi sayesinde birçok kullanıcıya hitap ediyor. Yükselişinin ardından 0,4516 seviyesinden direnç görmüş ve ret yiyerek geri çekilmiş diyebiliriz. Bu seviyeye yakın bölgelerden daha önce de ret yemişti. Bu da bizlere bu bölgelerde Trust Wallet Token için bir direnç alanı bulunduğunu anlatıyor. Bu seviyenin aşılması durumunda karşılaşmamızın muhtemel olduğu bir direnç seviyesi ise bir 0,5328 dolar seviyesi. Bu bölgenin ardından ise 0,60 dolar seviyesi ile uzun süredir denenmeyen bir direnç seviyesi mevcut. Bu seviye daha önceden fitil atılarak aşılmış ancak günlük bir kapanış göremediğimiz bir noktaydı. Zaten seviyeyi aşan fiyat hızlı bir şekilde bu bölgeden geri çekilmişti.

TWT Destek Seviyeleri!

TWT Destek Seviyeleri!
TWT Destek Seviyeleri!

Daha öncesinde karşısına direnç bölgesi olarak çıkan 0,3586 seviyesi şu an için bir destek seviyesine dönüşmüş diyebiliriz. Aynı zamanda bu bölge TWT için uzun süre denenip kırılamamış bir direncin yanında W formasyonu onay bölgesiydi. Bu seviyenin dışında sert düşüşlerde tutunduğu seviye olan 0,2639 seviyesi mevcut. Bu bölgelerin arasında tepki alabileceği bir seviyede 0,3362 seviyesi var diyebiliriz. Trust Wallet Token temel anlamda bir çok kişinin sevdiği bir proje olsa da bu seviyelere tutunması kısa vadeli fiyat hareketini etkileyecek faktörlerden biri gibi duruyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster