Diğer

  Bu Altcoin, Rakiplerini Solladı! Ağ İşlem Sayısı Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı!

  Altcoin Ethereum’un ağ fiyatları, transfer süreçleri için ve farklı token takaslarını içeren karmaşık süreçler için 1 doların altına geriledi. Ağ tıkanıklığındaki bu azalmanın nedeninin bir kısmı, son vakitlerde kıymetli bir ivme kazanan Polygon’dan (MATIC) kaynaklanıyor.

  Polygon (MATIC), günlük işlemlerde Binance Smart Chain’i geride bıraktı

  Daha evvel Matic Network olarak bilinen Polygon, Mart 2021 ile Mayıs 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi ortasında 10 kat arttı. 19 Mayıs 2021’de başlayan son kripto çöküşünde neredeyse %66 geriledi. Polygon, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir katman 2 ölçeklendirme tahlili. Ethereum tabanlı DApp’lerde yapılan süreçlerin hızlandırılmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle, Polygon, DApps geliştiricilerine temel bir bedel sağlıyor.

  Twitter hesabı IftikharPost’a nazaran, Polygon günlük süreçlerde Binance Smart Chain’i geride bırakıyor.

  MATIC Grafik

  Şu anda sektör, muhtemelen başka tüm altcoinlerden çok Polygon’a takılmış durumda. CoinOtag.com olarak belirttiğimiz üzere haklı olarak, MATIC, 19 Mayıs düşüşünden sonra ATH düzeylerine yakın yakın geri kazanımlar elde eden tek varlık. Lakin son 3 hafta içinde ise düşüş eğilimi hakim oldu.

  Altcoin için hangi diğer gelişmeler var?

  MATIC, 26 Mayıs’ta ATH’sine yaklaştı ve o vakitten beri dengeli bir düşüş trendi içinde yer alıyor. 18 gün içinde kripto paranın fiyatı %41,32 düşerek yazı yazılırken 1,44 dolardan süreç görüyordu. Ayrıyeten iftikharpost, Unique Active Wallet tarafından 4 – 10 Haziran tarihleri ​​arasında hazırlanan Polygon’daki en güzel 5 merkezsiz uygulama (Dapp) hakkında da paylaşımda bulundu.

  Yalnızca bu değil, Polygon şu anda kripto alanında en fazla iştirake sahip bir proje. Ayrıyeten yine markalaşmasından bu yana daha geniş bir misyon üzerinde çalışıyor. Kimi analistlere nazaran Polygon, bu nedenle tahminen de Ethereum ölçekleme sıkıntısının ana tahlili olabilir.

  Polygon’un zorluklarından bahsetmişken, gelecekte Polkadot, Cosmos ve hatta çok beklenen Ethereum 2.0 üzere projelerden rekabetle karşı karşıya kalabilir. Bu projeler, bir defa faaliyete geçtiğinde, Polygon’u gölgede bırakabilir ve daha fazla fiyat artışı için kıymetli rüzgarlara yol açabilir. Bu nedenle, yatırımcıların rastgele bir yeni konum almadan evvel değerli takviye ve direnç düzeylerini araştırmaları gerekiyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay...

  Injective (INJ) Piyasa Dinamikleri: Balina Davranışları ve Gelecek Fiyat Tahminleri

  Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki artış, Mart ayında belirgin bir...

  Hakimlerin Endişelerinin Ardından Coinbase, SEC Başkanı Gensler’ın Görev Süresine Odaklanmak İçin Çağrıyı Daraltıyor

  Coinbase, yasal odaklanmasını yalnızca SEC Başkanı Gary Gensler'ın görev...

  Shiba Inu Balinaları İşlemlerde %40 Artış Sağladı, SHIB Fiyat Performansını Destekledi

  Shiba Inu ekosistemi, kripto para piyasasındaki son hareketler ışığında...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay zeka algoritmalarının siyasi söylem üzerindeki etkisine dair ciddi bir uyarıda bulundu. Bu algoritmaları kontrol eden kişilerin...

  Injective (INJ) Piyasa Dinamikleri: Balina Davranışları ve Gelecek Fiyat Tahminleri

  Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki artış, Mart ayında belirgin bir yüksekliğe ulaştı ve ciddi dalgalanmalar gösterdi. Bu kripto paralar arasında Injective (INJ), önemli bir artış yaşadı,...

  Hakimlerin Endişelerinin Ardından Coinbase, SEC Başkanı Gensler’ın Görev Süresine Odaklanmak İçin Çağrıyı Daraltıyor

  Coinbase, yasal odaklanmasını yalnızca SEC Başkanı Gary Gensler'ın görev süresindeki belgelere daralttı. Hakimin geri bildirimi, Coinbase'in SEC ile devam eden yasal mücadelesinde stratejilerini gözden geçirmesine...