Diğer
  Ana SayfaHaberBu Altcoin, Rakiplerini Solladı! Ağ İşlem Sayısı Binance Smart Chain'i Geride Bıraktı!

  Bu Altcoin, Rakiplerini Solladı! Ağ İşlem Sayısı Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı!

  -

  Altcoin Ethereum’un ağ fiyatları, transfer süreçleri için ve farklı token takaslarını içeren karmaşık süreçler için 1 doların altına geriledi. Ağ tıkanıklığındaki bu azalmanın nedeninin bir kısmı, son vakitlerde kıymetli bir ivme kazanan Polygon’dan (MATIC) kaynaklanıyor.

  Polygon (MATIC), günlük işlemlerde Binance Smart Chain’i geride bıraktı

  Daha evvel Matic Network olarak bilinen Polygon, Mart 2021 ile Mayıs 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi ortasında 10 kat arttı. 19 Mayıs 2021’de başlayan son kripto çöküşünde neredeyse %66 geriledi. Polygon, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir katman 2 ölçeklendirme tahlili. Ethereum tabanlı DApp’lerde yapılan süreçlerin hızlandırılmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle, Polygon, DApps geliştiricilerine temel bir bedel sağlıyor.

  Twitter hesabı IftikharPost’a nazaran, Polygon günlük süreçlerde Binance Smart Chain’i geride bırakıyor.

  MATIC Grafik

  Şu anda sektör, muhtemelen başka tüm altcoinlerden çok Polygon’a takılmış durumda. CoinOtag.com olarak belirttiğimiz üzere haklı olarak, MATIC, 19 Mayıs düşüşünden sonra ATH düzeylerine yakın yakın geri kazanımlar elde eden tek varlık. Lakin son 3 hafta içinde ise düşüş eğilimi hakim oldu.

  Altcoin için hangi diğer gelişmeler var?

  MATIC, 26 Mayıs’ta ATH’sine yaklaştı ve o vakitten beri dengeli bir düşüş trendi içinde yer alıyor. 18 gün içinde kripto paranın fiyatı %41,32 düşerek yazı yazılırken 1,44 dolardan süreç görüyordu. Ayrıyeten iftikharpost, Unique Active Wallet tarafından 4 – 10 Haziran tarihleri ​​arasında hazırlanan Polygon’daki en güzel 5 merkezsiz uygulama (Dapp) hakkında da paylaşımda bulundu.

  Yalnızca bu değil, Polygon şu anda kripto alanında en fazla iştirake sahip bir proje. Ayrıyeten yine markalaşmasından bu yana daha geniş bir misyon üzerinde çalışıyor. Kimi analistlere nazaran Polygon, bu nedenle tahminen de Ethereum ölçekleme sıkıntısının ana tahlili olabilir.

  Polygon’un zorluklarından bahsetmişken, gelecekte Polkadot, Cosmos ve hatta çok beklenen Ethereum 2.0 üzere projelerden rekabetle karşı karşıya kalabilir. Bu projeler, bir defa faaliyete geçtiğinde, Polygon’u gölgede bırakabilir ve daha fazla fiyat artışı için kıymetli rüzgarlara yol açabilir. Bu nedenle, yatırımcıların rastgele bir yeni konum almadan evvel değerli takviye ve direnç düzeylerini araştırmaları gerekiyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler