Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriTVK Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  TVK Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  TVK coinin grafiğini incelediğimizde gün içerisinde %16’lık yükseliş hareketi gerçekleştirdiğini görüyoruz. Analiz yazımızda TVK coinin önemli destek ve direnç seviyelerinden bahsettik.

  TVK Coin Orta Vadeli Analizi

  TVKUSDT_2022-09-30_10-44-11

  TVK coinin incelediğimizde önemli destek bölgesinden güç alarak günlerdir yükseliş hareketini devam ettirdiğini görüyoruz. Analizde belirtilen yeşil bölgenin altında mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş hareketini devam ettireceğini düşünüyorum.

  Grafikte mavi olarak belirttiğim bölgeler direnç bölgeleridir. Bu bölgeleri kar alım bölgeleri olarak takip edebilirsiniz.

  TVK coinin belirtilen direnç bölgelerine gelmesi halinde short işlemler için konfirmasyon aranabilir.

  TVK Coin Kısa Vadeli Analizi

  TVKUSDT_2022-09-30_10-52-04

  TVK coini kısa zaman dilimlerinde incelediğimizde, direnç bölgesinden red yediğini ve destek bölgesine tutunmaya çalıştığını görüyoruz.

  Analizde belirtilen yeşil bölgemiz ilk destek bölgesi, bu bölgenin altında mum kapanışı 0.034$ bölgesine düşüşüne devam edeceğini gösterir.

  Yeşil bölgenin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketine devam edeceğini düşünüyorum.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler