Trust Wallet Token (TWT) Fiyat Analizi: İki Direnç Birden Kırıldı!

twt-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Trust wallet token, coinmarketcap verilerine göre 262. sırada yer alıyor. Coinin dolaşımdaki arz miktarı ise 250.926.200 TWT. Dün 23.00 saatleri itibariyle hızlı bir yükseliş görülen TWT yüzde 50’lik bir kar oranı bıraktı.

Trust Wallet Token (TWT) Grafik Analizi

0.51 desteğinden güçlü alıcıları bularak yükselen TWT, 0.76 direncini aşamadı. Gün kapanışına yakın bir süreçte ani yükseliş yakalayarak kendini 0.61 deki direnç üzerine atmaya çalıştı. Bu seviyelerde biraz oyalandıktan sonra yükselişine aynı hızla devam etti. Mayıs aylarında 1.32 seviyelerine kadar çıkan TWT, düşüşte desteğini 0.26 seviyelerinde bulmuştu. Daha sonra piyasanın genel yükselişiyle birlikte iyi bir sıçrama yaşadı. 0.26 dolar seviyesinden alabilen yatırımcıları için şimdilik yüzde 195’lik bir kar bıraktı.

Eğer TWT yükselişinin devamını istiyorsa gün içerisinde satış yemiş olduğu 0.76 direncini aşmalı. Bu seviyeyi aşıp kalıcı olduğu sürece yükselişine devam etmek isteyecektir. Grafikte verilen destek direnç seviyeleri ise alım satım hedefi olarak değil, sadece bilgi amaçlı çizilmiştir.

TWTUSDT_2021-08-15_14-25-10

4 saatlik grafiğini indikatörler çerçevesinde incelediğimizde RSI ve Stokastik RSI’ların aşırı alım seviyelerine çıktığı görülmekte. Bu yüzden teknik açıdan biraz risk taşımakta. Diğer bir yandan yine aynı grafikte supertrend indikatörü de 0.55 seviyesinde destek olarak görülmekte. İlerleyen zamanlarda fiyatın hangi yöne nasıl bir şekilde değişeceğini hep beraber göreceğiz. TWT yazının yazıldığı zaman itibariyle 0.68 dolar seviyesinde işlem görmekte.

TWTUSDT

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber Trust Wallet Token grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler Trust Wallet Token kripto para birimini cüzdanınızda bulunduruyor musunuz? Geçtiğimiz gündeki yükseliş trenini yakalayabildiniz mi?

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster