Çarşamba, Ocak 20, 2021

TRON Fiyatı Yükseliş Trendine Devam Edebilecek mi?

Tron Fiyatı yükseliş trendine devam edecek mi? TRON (TRX) yaklaşık bir yıldır uzak kaldığı CoinMarketCap’in en büyük on değerli kripto parası arasına girmeyi başardı. Tron fiyatı 2020’de ne olacak?

tron fiyatı yükseliş trendi

Tron TRX Fiyatı 2020 Analizi Öne Çıkanları ! Tron Fiyatı Yükseliş Trendi?

 • TRON TRX alçalan kanalının üstüne çıktı.
 • RSI yukarı yönlü hareketin güç kazanabileceğini gösteriyor.
 • Kısa vadede fiyat 188-202 satoshi kanalında fiyatlanıyor.
 • 245 satoshi önemli bir direnç oluşturuyor.

Kripto para analisti @imBagsy yaptığı TRON TRX analizi paylaşımında TRON TRX’in 246 satoshi seviyesindeki dirence kadar ilerlemeye devam edebileceğini ifade etti.

Tron TRX Fiyatı 2020 Analizi ‘ne göre:

TRX, 20 Ekim 2019 tarihinde 245 satoshi seviyesinde dirençle karşılaştıktan sonra bir gerileme hareketine başladı ve bu seviye tekrar hedef olarak belirleniyor.

Bu tarihten sonra gelen düşüş, alçalan bir kanal oluşturdu ve fiyat 14 Ocak 2020’de bu kanalın üstüne çıkmayı başardı.

Kanalın kırılmasının ardından 100 ve 200 günlük hareketli ortalama seviyeleri de bir boğa geçişi yaptı ve alıcıların kontrole geçtiğini gösterdi. An itibarıyla fiyat 100 günlük hareketli ortalama yakınlarında fiyatlanıyor ve bu seviye üstüne kararlı bir şekilde çıkarsa yükseliş hareketi hız kazanabilir ve 245 satoshi hedeflenebilir.

RSI göstergesi de kırılma hareketini onayladı. 18 Kasım 2019 tarihinden beri gerisinde kaldığı 50 seviyesini RSI 22 Aralık ve 6 Ocak tarihlerinde de kırmakta başarılı olamadı. Fakat 14 Ocak tarihinde gelen yükseliş ile RSI bu seviye üstüne çıktı ve sonrasında buraya geri çekilerek destek olarak tasdikledi.

RSI’ın 50 seviyesi üstünde tutunuyor olması ve fiyatlara benzer şekilde hareket etmesi, fiyatların kanalı kırdığı fikrini destekliyor.

Tron TRX Fiyatı Kısa Vadeli Hareketi

Kısa vadede TRON TRX Fiyatı 188 ve 202 satoshi seviyeleri arasında dalgalanıyor ve her iki seviyeyi de birden çok kez destek ve direnç olarak onayladı. An itibarıyla fiyat bu kanalın üst sınırını test ediyor.

Gelecek TRON Fiyatı 2020 Hareketi

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, kanalın kırılmasıyla beraber 5 evreli bir Elliott dalgasının ikinci evresinin tamamlandığı düşünülebilir. Fiyatlar bu dalgayı takip ederse üçüncü evrenin sonunda 270 satoshi seviyesindeki direnç test edilebilir ve dalga 320 satoshi seviyesinde temmuz ayında tamamlanabilir.

tron fiyatı yükseliş

Özetlemek gerekirse TRX alçalan fiyat kanalının üstüne çıkmayı başardı. Kırılma hareketini RSI göstergesi de destekliyor ve 100 günlük hareketli ortalamanın da geride kalması durumunda yükseliş hareketi hız kazanabilir. Uzun vadede, temmuz ayında 320 satoshi seviyesi hedef olarak belirlenebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.82
  THYAO.IS₺13.25
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.04
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.25