Pazartesi, Ocak 25, 2021

Tron Fiyatı 2020 Yılında Güç Kazanmaya Devam Ediyor!

Tron Fiyatı 2020
Justin Sun##########x##########SCMP

TRON CEO’su Justin Sun, hem TRX hem de BTT’ye dayanan bir stablecoin’in piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu duyuru ile popüler altcoin TRX yükselerek CoinMarketCap’ta ilk ona girdi. Tron Fiyatı 2020 Yılında Güç Kazanmaya Devam Ediyor! Tron coin yorumları ve analizi!

Popüler altcoin TRON Fiyatı 2020 yılında Yükseliyor, tek duyuruyla ilk 10’a girdi

Justin Sun, son zamanlarda TRX kripto parası için yeni gelişmeler ortaya koyuyor. Justin Sun, TRX ve BTT’ye dayanan merkezi olmayan bir stablecoin’in piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu arada, daha iyi haberler de var. Bitcoin fiyatının ve altcoin’lerin mevcut pompası, TRON’u (TRX) yaklaşık bir yıldır erişemediği CoinMarketCap’ta ilk 10 arasına taşıdı. Tron Fiyatı 2020 yılında yükselişine devam ediyor!

Kısa bir süre önce Justin Sun, TRX ve BTT’ye sabitlenen merkezi olmayan bir stablecoin’in piyasaya sürüleceğini duyurmak için Twitter hesabnı kullandı. Justin Sun’ın Twitter’daki bazı takipçileri, alaycı bir şekilde gerçekten de TRON tabanlı bir stablecoin’in piyasaya nasıl hizmet edebileceği ve isminin ne olacağı konusunda çeşitli öneriler sundu. ‘Aldatmaca’ kelimesinden çok bahsedildi.

Justin Sun’un TRON ve Kripto Para piyasası için büyük hedefleri var

Son olarak, bu duyuru ile birçok TRON yatırımcının beklediği şey oldu. TRX CoinMarketCap’ın top 10’unu almayı başardı. Kripto para yaklaşık yüzde 10’luk bir fiyat artışı gördü. Ancak şimdi bir miktar geri çekilme gördü ve 12 sıraya kaydı. Justin Sun, 2019 yazında TRX’i ilk ona çıkaracağına ve BTT’yi ilk elliye getireceğine söz verdi. Sun’un TRON ekibi için belirlediği bir başka hedef de TRX çiftlerini Coinbase ve Binance US’a eklemekti. Son zamanlarda, TRX’in Binance US tarafından kabul edilen kripto paralar arasında olduğu bildirildi.

TRON, en iyi YouTube blog yazarı PewDiePie’nin son videolarından birinde TRON ve TRX’den birkaç kez bahsetmesinden sonra yepyeni bir tanıtım seviyesi kazandı. PewDiePie’nin YouTube’da 102.000 takipçisi var ve 75.000’den fazla kişi onu Twitter’da takip ediyor. Ayrıca yakın zamanda TRON tarafından satın alınan DLive uygulamasında haftada bir kez canlı yayınlar yayınlıyor. Justin Sun, DLive’ı kripto topluluğu için 1 numaralı akış dapp’ına dönüştürmek için uzun vadeli bir hedef açıkladı.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.64
  THYAO.IS₺12.91
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.14
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.41