Tezos Corona Virüs Araştırmacılarına Ödül Veriyor

tezos corona virüs
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tezos Corona Virüs – Corona Virüs’e karşı açılan savaşta Tezos’da cephe aldı. Son günlerde küresel ekonomiye verdiği zararları ve dünya genelinde ki ölüme sebebiyet oranı ile en çok konuşulan konularından ve sorunlarından birisi olan Corona Virüs salgını, kripto para sektörünü de olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Tezos Corona Virüs Çalışmalarını Arttırmak İstiyor

Tezos Corona Virüs

FED’in Corona Virüs sebebi ile faiz düşürdüğü ve Bitcoin fiyat etiketinin bu durumdan etkilendiği haberinden hemen sonra, konuyla yakından ilgili bir başka haber ise Tezos‘dan geldi. Ünlü Tezos geliştiricisi Johann Tanzer, Medium hesabı üzerinde yayınladığı bir gönderisinde Tezos kullanıcılarının Corona Virüs odaklı çalışabileceklerini ve bu çalışmalara da ödül vereceğini açıkladı.

Tanzer bu girişimi için Stanford Labs tarafından koordine edilen bir projeden ilham aldığını dile getirdi. Tanzer’in ulaşmak istediği amaç ise kullanıcıların bilimsel araştırmalara yardımcı olacak şekilde sahip oldukları işletim güçlerini bulut tabanlı olarak araştırmacılar yararına kullanmaları ve bilgi aktarımı yapmaları.

Tanzer konu hakkında yaptığı açıklamada [email protected] hesapları üzerinden katılmak isteyen herkesin katılabileceğini ve ortak hedefi benimseyenlerin XTZ ödül havuzundan ödül alacağını açıkladı. 30 Mart tarihinin sonuna kadar devam edecek olan girişimde, en çok katkı sağlayan takıma 15 XTZ vereceğini açıklayan geliştirici, Twitter üzerinden ciddi rehavet gördü.

Bu girişime Tanzer’in fikrini benimseyen başka kullanıcılar da katıldı ve yazım saati itibari ile ödül 1.000 doların üzerine, 350 XTZ seviyelerine yükseldi.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!