Terra (LUNA) Destek Bölgesinden Sıçradı!

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

LUNA, son iki hafta içinde özellikle kripto para piyasasının son zamanlarda uğradığı kayıplara kıyasla, takdire şayan bir performans sergiledi. Terra şu ana kadar Şubat ayının neredeyse tamamı boyunca bir aralıkta kaldı. Bu durum bir yükseliş trendini tetiklemede etkili olabilir. LUNA coin, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret eden 52.23 dolarlık direnç bariyerinin üzerine çıktı.

LUNA İçin Önemli Direnç Seviyeleri Nereler?

LUNA -23.02

Geçtiğimiz aylarda Wormhole’un hacklenme olayından bu yana, alıcılar Terra’ya geri dönme konusunda tereddütte kaldılar ancak bu durum piyasanın yeşile bürünmesi halinde çok hızlı bir şekilde değiştirebilir. LUNA’nın muhtemel yükselişi geçmişte olduğu gibi diğer altcoinleri de tekrar yükseliş için yönlendirebilir gibi duruyor.

Direncin ilk fiyat bölgesi, şu anda 62 dolar ardından ise mevcut LUNA fiyatı için düşüş eğiliminin başladığı noktadaki 68 dolar trend çizgisidir. Eğer LUNA 68 dolara ulaşırsa, o zaman kendi içerisinde bir boğa piyasasına dönüşecek. Ancak bu gerçekleşirse bir geri çekilme de beklenmelidir. Üçüncü ve en muhtemel direnç bölgesi, Ichimoku Bulutunun alt kısmı olan 70 dolar seviyesidir. Yine de satış baskısıyla karşılaşması işleri zorlaştıracaktır. Yakın zamanda bu seviyelerin hacimli bir şekilde korunması ve üzerinde kapanışlar yapılması halinde öncelikle 85 dolar daha sonra ise 92 dolar direncinin üzerinde dört saatlik mum kapanışları yapması gerekmekte. LUNA’nın geçtiğimiz yıl sonu gösterdiği performansa tekrar yaklaşabilmek için bu senaryoların gerçekleşmesi şart.

LUNA Önemli Destek Seviyeleri!

LUNA -23..02

Terra Luna’da işler tersine döner ise; 47 dolar altında dört saatlik bir mum kapanışı major direnç seviyemiz aşağı yönlü kırılmayı önlemeye çalışacak ilk noktadır. Bu seviyelerin üzerinde kapanış yapamaması veyahut gelen kötü bir haber sonrası kırılım yükseliş tezini geçersiz kılmasının ardından daha derin bir düşüşe sebep olacak. Bu noktada savunma hattı olarak ikincil destek seviyemiz 36 – 38 dolar bandında bulunuyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster