Shiba INU (SHIB) Talep Bölgesinden Yükselişe Geçti!

analiz-19

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Shiba Inu, Bitcoin fiyatının istikrarlı bir seviyede bir süre kalamaması ve düşüş yaşaması nedeniyle piyasadaki diğer altcoinlerle birlikte bir satış baskısı yaşadı. SHIB toparlanma ibareleri gösterse de yükseliş haftalık direnç bariyerinde 0.0000283 seviyesinde durdurulacak gibi görünüyor. Birçok yatırımcıyı bünyesinde barındıran meme coin Shiba Inu (SHIB) için detaylı analizimizi birlikte inceleyelim.

Shiba INU Hafif Bir Sıçrama Yaşadı!

Shiba-23.02

Shiba Inu fiyatı, yaklaşık dört gün içinde %28 düşerek 0.0000283 destek seviyesini aşağı yönlü kırdı. Bu düşüş şu anda 0.0000224 seviyesi ile 0.0000233 talep bölgesine denk gelen 0.0000233  seviyelerinden tepki alarak bir sıçrama yaşadı. Bu bariyer güçlü bir destek sağlıyor ve yatırımcılar SHIB’in tekrar bir sıçrama yaşamasını bekleyebilir ve yakın zamanda oluşan eski destek, yeni haftalık direnç bariyeri olan 0.0000283 seviyesinin aşılması halinde hızlı bir yükselişi tetikleyebilir. Bu yükseliş hareketi yaklaşık %20’lik bir yükselişe tekabul edecek. Bunun ötesinde yakın vadede bir yükseliş pek kolay gözükmemesinden dolayı SHIB yatırımcıları meme coinin kısa vadede bu iki bariyer arasında konsolidasyona girmesini bekleyebilirler. Öte yandan bu seviyelerin hacimli yükselmesinin ardından ise aşılması gereken ikincil major direnç seviyesi olan 0.0000323’ün üzerinde dört saatlik mum kapanışı yapması gerekmekte.

Shiba İçin Olası Düşüş Senaryosunda Neler Beklenmeli!

Shiba-23..02

Shiba Inu fiyatına bakıldığında grafik hafif bir yükseliş gösterirken, bu durumda lider kripto para birimi Bitcoin’in hafif bir yükseliş göstermesinin büyük bir etkisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Öte yandan, Satış baskısındaki ani bir artış, ayılar lehine olan ihtimalleri artırabilir. Eğer SHIB 0.0000224 günlük talep bölgesinin üst çizginin altına yakın dört saatlik bir mum oluşturursa, daha derin bir düşüş yaratacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu durumda Shiba Inu fiyatı, bir sonraki major destek seviyesi olan 0.0000200 seviyelerini tekrar test etmek isteyebilir. Bu seviyeler ise günlük talep bölgesinin alt kısmını oluşturmakta. Bu destek seviyesinin de kırılması halinde SHIB için işlerin pek de iyiye gitmeyerek 0.0000166 seviyelerini test etmesini bekleyebiliriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster