Swipe (SXP) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-12

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Swipe (SXP) yorum analizimizle birlikte, Swipe Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SXP için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Swipe yorum analizimizin detayları…

Swipe Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

sxp

Swipe (SXP) teknik analizimizle birlikte, Swipe’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Swipe fiyatının zaman içerisinde alım ve satım baskısı arasında sıkıştığını gözlemliyoruz. Bu sıkışma hareketi, karşımıza iki trend ile birlikte çıkmakta. Özellikle alım baskısının güçlü olduğunu grafikteki iki trendden anlayabiliyoruz. İlk bahsedeceğimiz trendimiz bize satış baskısını temsil eden düşen trendimiz olacak… Bu trend yapısı Mayıs ayındaki düşüşten önceki son tepe ile Ağustos ayındaki ara yükseliş dalgasının tepesinin birleşimiyle karşımıza çıkıyor. Trendin anlık seviyesi $3.3 seviyesine denk geliyor ve güçlü bir satış baskısını beraberinde getiriyor. Bunun yanısıra daha güçlü bir alım baskısı da dip seviyelerden çekilen yükselen trend ile gözümüze ilişiyor. Yükselen trendimizin anlık seviyesi ise $1.9 seviyesini işaret ediyor.

sxp

Analizimize daha yakından baktığımızda ise karşımıza yeni yapılar çıkıyor. Grafiğimize eklenen yeni yapının adı yatay destek bölgesi. Bu bölge son fiyat hareketlerinde güçlü bir alım bölgesi oluşturmuş. Ayrıca aynı bölge, daha önce bahsettiğimiz yükselen trendimizin seviyesine de denk geliyor. Tam olarak $2.1 ile $1.9 seviyelerinde oluşan alım bölgesi gayet güçlü duruyor. Kısacası bu bölge kısa vadede SXP coin için emniyet kemeri görevi görecektir diyebiliriz.

Swipe Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

sxp

SXP yorum analizi ile birlikte Swipe coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, SXP fiyatının daha ayrıntılı halini gözlemliyoruz. Özellikle bu analizde karşımıza çıkan bir durumdan bahsetmek isteriz. Fiyat üzerinde daha önce bahsetmediğimiz bir akümülasyon süreci mevcut. Destek ve direnç bölgelerini grafiğimize yerleştirdiğimizde ortaya çıkan bu durum uzun süredir devam ediyor. Yaşanan akümülasyon sürecinin sert düşüşten sonra gerçekleşmesi ve bu denli uzun sürmesi aklımıza olası bir “mal toplanma” sürecini getiriyor. Grafikte açıkça gözüktüğü üzere direnç ve destek bölgeleri büyük oyuncular tarafından tutulmuş gibi görünüyor. Kısacası grafikte gördüğümüz bu durum sonrası çizdiğimiz senaryo gerçekleşebilir. Direnç bölgesi kırılırsa ise SXP coin sert yükselişlere hızlı şekilde başlayabilir… SXP coinin özellikle düşen trend haricinde önemli direnci bulunmamakta. Yine de piyasa genel durumu grafik üzerinde oldukça önemli bir yere sahip diye eklemeliyiz…

Swipe (SXP) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $3.3
Güçlü Direnç $3 – $2.8
Güçlü Destek $2.1 – $1.9
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster