Swipe (SXP) Yeni Dip Bölgeler Oluşturmaktan Kaçınıyor!

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Swipe coin (SXP) tarafında fiyatın düşüş trendinde olmasına rağmen yeni düşükler yapmadığı görülmekte. Fiyat hareketlerindeki yükselişler genellikle düşen trendden aşağı yönlü satışla karşılanmış. Altcoin şu an ise majör destek bölgesi üzerinde seyir görmekte.

Swipe Tarafında Orta Vadede Düşüş Beklenebilir!

SXP -02.19-1

Günlük grafikte altcoin için önemli bir destek seviyesinde bulunulmaktadır. Bu bölgenin kaybı durumunda altcoin yeni dipler vermeye başlayacağı için fiyatta büyük ivmeli satışlar görülebilir. Satın alımların neredeyse hiçbiri ortalama hacim üzerinde değil bundan dolayı düşüş eğiliminde olduğu düşünülebilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda altcoin için ilk destek 1,277-1,185 dolar aralığında bulunmaktadır. Ayıların piyasada boğaları baskılaması durumunda altcoin tarafında 1,052 dolar seviyelerine kadar geri çekilme görebilmek mümkün. Yukarı yönlü oluşacak fiyat hareketlerinde ise altcoin için ilk direnç 1,493 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Direncin desteğe dönüştüğü durumda SXP fiyatı 1,719 dolar direncine kadar yükseliş gösterebilir. Boğaların piyasada baskı oluşturması durumunda 1,959 psikolojik direncinin aşılması 2 dolar seviyesi üzerinde işlem görmesini sağlayacaktır.

Destek noktaları: 1,277 – 1,185 – 1,052

Direnç noktaları: 1,493 – 1,719 – 1,959

SXP Yükselen Trend Altında İşlem Görüyor!

SXP -02.19-2

4 saatlik grafik incelendiğinde yükselen trend oluşumunu görmek mümkün fakat fiyatın bu trendin altına düştüğü görülmekte. Trend altında altcoin tekrardan trend bölgesine yükseliş gösterip kırmaya çalışmış fakat mum kapanışı trend altında geldiği için bir alttaki desteğe kadar düştüğü görülmekte.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devamı söz konusu olur ise altcoin için ilk destek 1,280 dolar seviyesinde bulunmakta. Desteğin dirence dönüşmesi dahilinde ise 1,206 dolar seviyelerine kadar geri çekilme yaşanması muhtemel. Ayıların bu bölgede boğaları baskılaması durumunda ise 1,146 dolar seviyelerine kadar düşüşü beklenebilir. Yukarı yönlü hareketin devamının gelebilmesi için ilk önce yükselen trendin üzerine çıkılmalıdır. Yükselen trend üzerine çıkılması durumunda ilk direnç seviyesi 1,394 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Boğaların piyasada ayıları baskılaması dahilinde altcoinin 1,461 dolar seviyelerine kadar yükselişi öngörülebilir. Bu bölge üzerinde gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda altcoin tekrardan 1,5 dolar üzerinde işlem görebilir.

Destek noktaları: 1,280 – 1,206 – 1,146

Direnç noktaları: 1,394 – 1,461 – 1,503

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster