Diğer

  Spot Bitcoin ETF’lerinin Performansında Son Durum Nedir? Güncel Veriler!

  • Çoğu spot Bitcoin ETF’si, talebin azalması ve likiditenin kuruması nedeniyle Salı günü büyük çapta bir giriş kaybına uğradı, en son BitMEX Research verilerine göre.
  • BitMEX Research tarafından 7 Şubat’ta yayımlanan en son spot Bitcoin ETF’leri giriş raporunda, 10 Bitcoin ETF’sinin toplam girişinin sadece 33.7 milyon dolar olduğu ortaya çıktı.
  • Bitwise, Ark 21 Shares, VanEck ve WisdomTree’nin Bitcoin ETF’leri sırasıyla 11.3, 8.6, 2.4 ve 1.1 milyon dolarlık giriş artışları kaydetti.

  ABD’deki spot Bitcoin ETF’leri nasıl performans gösteriyor? Güncel veriler Bitcoin ETF’lerine dair talebi ortaya koyuyor!

  Spot Bitcoin ETF’lerinin Güncel Performansı

  Bitcoin-BTC

  Çoğu spot Bitcoin ETF’si, talebin azalması ve likiditenin kuruması nedeniyle Salı günü büyük çapta bir giriş kaybına uğradı, en son BitMEX Research verilerine göre. İlginç bir şekilde, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) spot Bitcoin ETF çıkışı rekor düşük seviyeye geriledi.

  BitMEX Research tarafından 7 Şubat’ta yayımlanan en son spot Bitcoin ETF’leri giriş raporunda, 10 Bitcoin ETF’sinin toplam girişinin sadece 33.7 milyon dolar olduğu ortaya çıktı. Birden fazla net çıkış kaydedilmesine rağmen, bu, 26 Ocak’ta 14.8 milyon dolarlık bir girişin ardından 10 spot Bitcoin ETF’si için ikinci en düşük giriş miktarıdır.

  BlackRock Bitcoin ETF (IBIT) için girişler 45.2 milyon dolarlık yeni bir düşüşle rekor düşük seviyeye geriledi. BlackRock Bitcoin ETF, bir gün önce 137.3 milyon dolarlık bir giriş görmüş, bu da Bitcoin ETF’sine olan talebin geri dönmesine dair spekülasyonlara neden olmuştur. Fidelity’nin FBTC’si de 37.7 milyon dolarlık bir giriş düşüşü yaşadı.

  Bitwise, Ark 21 Shares, VanEck ve WisdomTree’nin Bitcoin ETF’leri sırasıyla 11.3, 8.6, 2.4 ve 1.1 milyon dolarlık giriş artışları kaydetti. Bloomberg’ın baş ETF analisti Eric Balchunas, performansı zayıf olan tüm Bitcoin ETF’lerinin gelecekte performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

  Grayscale Çıkışları Yavaşlıyor

  Grayscale’ın GBTC’sinden çıkışlar, ABD SEC’nin 11 Ocak’ta spot Bitcoin ETF’sini onaylamasından bu yana 72.7 milyon dolarla rekor düşük seviyeye geriledi. GBTC, Pazartesi günü 5 Şubat’ta 107.9 milyon dolarlık bir çıkış görmüştü.

  GBTC’deki çıkışlardaki düşüş, Bitcoin ETF’sindeki kitlesel çıkışın yakın bir sona erdiğini gösteriyor. Uzmanlar, bunun kripto piyasası ve Bitcoin fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacağını düşünüyor. GBTC, bu kategorideki likidite lideridir. Grayscale, lider olmaya ve yüksek ücret talep etmeye devam etmek istiyorsa temel ETF etrafında güçlü bir türev ekosistemine ihtiyaç duyacaktır. Şu anda GBTC, spot Bitcoin ETF’si için %1.5 yönetim ücreti talep etmektedir.

  CME Yeniden Binance’i Geçiyor

  CME’deki Bitcoin vadeli işlemler açık pozisyonlarının (OI), Binance’i bir kez daha geçtiği bildirildi. Kripto borsası Binance, kısa bir süre önce Bitcoin vadeli işlemlerinde lider konumunu kazandı, ancak bu liderlik sadece iki gün sürdü.

  106.090 BTC değerinde 4.55 milyar dolar olan nominal açık ilgi (OI) ile CME, neredeyse %5’lik bir Bitcoin vadeli işlemler açık ilgisi artışıyla tekrar en büyük Bitcoin vadeli işlemler borsası oldu. Binance, 103.660 BTC değerinde 4.46 milyar dolarlık nominal açık ilgi ile ikinci sırada yer alıyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin için Görüşlerini Açıkladı

  Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz ve ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin piyasası için beklentilerini ve görüşlerini açıkladı.

  Bitcoin Fiyatındaki Güçlü Artışa Rağmen, Analistler Önemli Bir Uyarıda Bulunuyor

  The Market Ear analistlerine göre, Bitcoin'de bu seviyelerde işlem almak risk içerebilir; Analistlerin yorumları ve RSI verileri!

  Hong Kong’da 20’den Fazla Şirket Kripto Ekosistemini Güçlendirmek için Harekete Geçti!

  Asya'da kripto ekosisteminde önemli adımlar atan Hong Kong'da daha fazla kripto şirketi lisans almak için başvurularını sunuyor.

  BlackRock’un Spot Bitcoin ETF’si 600 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'sinde daha fazla giriş kaydederek ETF piyasasında öne çıkıyor.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin için Görüşlerini Açıkladı

  Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz ve ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin piyasası için beklentilerini ve görüşlerini açıkladı.

  Bitcoin Fiyatındaki Güçlü Artışa Rağmen, Analistler Önemli Bir Uyarıda Bulunuyor

  The Market Ear analistlerine göre, Bitcoin'de bu seviyelerde işlem almak risk içerebilir; Analistlerin yorumları ve RSI verileri!

  Hong Kong’da 20’den Fazla Şirket Kripto Ekosistemini Güçlendirmek için Harekete Geçti!

  Asya'da kripto ekosisteminde önemli adımlar atan Hong Kong'da daha fazla kripto şirketi lisans almak için başvurularını sunuyor.