Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana Düşüşe Devam Edecek Mi? Kritik Bölgede!

Solana Düşüşe Devam Edecek Mi? Kritik Bölgede!

-

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ediyor. Bugün piyasadaki düşüş ile birlikte Solana coin %6’nın üzerinde düşüş yaşadı. Bu yazımızda Solana coinin önemli destek ve direnç bölgelerini inceleyeceğiz.

Solana (SOL) Düşüşe Devam Edecek Mi?

SOL/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
SOL/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

Solana coin grafiğini incelediğimizde, daha önceki SOL analizimizde bahsettiğimiz destek bölgesine geldiği görülüyor. Güncel Solana fiyat grafiğini incelediğimizde yazı sırasında 23.39$ seviyelerinde hareket ediyor.

İlginizi Çekebilir: Putin, Savaş Hakkında Açıklamalar Yaptı: Bitcoin Nasıl Etkilendi?

Solana coinin en yakın destek bölgesi 22.88$ fiyat bölgesidir. SOL fiyatı günlük zaman diliminde 22.88$ seviyesinin üzerinde mum kapanışlarına devam ederse tekrardan yükselişe devam edebilir.

Solana coin 22.88$ fiyat seviyesinin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketini bir sonraki önemli destek bölgesi olan 20.28$ fiyat seviyesine kadar düşüş hareketine devam edebilir.

Solana Coinin Hacmi %10 Düştü!

Solana (SOL) için hacim değerlerini incelediğimizde, SOL coin hacmi son 24 saat içerisinde %10 düşüş gerçekleştirdi ve 899,149,961$ fiyat seviyesinde düşüş yaşadı.

Solana kripto para piyasası sıralamasında 11’nci sırada yer alırken, market cap değeri 8,952,573,294$ seviyesinde bulunuyor.

Solana Coin Kısa Vadede Nasıl Hareket Edebilir?

SOL/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradigView
SOL/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradigView

Solana coinin kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, daha önceki analizde bahsettiğimiz 4 saatlik zaman dilimindeki destek bölgesine geldiği görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Yapay Zeka, Solana’nın Gelecekteki Fiyatını Tahmin Etti!

Solana coin 4 saatlik fiyatı 23$ seviyesinin altında mum kapatmadığı sürece bu bölgeden tekrardan bir sonraki direnç bölgesi olan 25$ seviyesine yükseliş yaşayabilir.

Solana (SOL) 22.90$ seviyesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş trendine devam ederek 20.29$ seviyesine kadar düşüş gerçekleşebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler