Ana SayfaHaberYapay Zeka, Solana'nın Gelecekteki Fiyatını Tahmin Etti!

Yapay Zeka, Solana’nın Gelecekteki Fiyatını Tahmin Etti!

-

2021 yılında en hızlı yükselen kripto para projelerinden biri olan Solana (SOL), 1 dolardan 200 dolara kadar yükseldi. Proje; işlem hızları, düşük ücretleri ve birçok geliştiriciyi kendisine çekmesiyle büyük ilgi gördü. Peki bu yılın sonlarından Solana fiyatı ne olacak? Yapay Zeka tahminiyle!

Solana Fiyatı Nereye Gidecek?

Solana

2022 yılının sonlarında 8 dolara kadar gerileyen Solana (SOL), 2023 yılında kripto para piyasasındaki genel yükseliş ile birlikte 27 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterdi. SOL fiyatı yılın başından bu yana %160’ın üzerinde arttı.

Solana (SOL) fiyatı son 24 saatteki %5’lik yükselişi ile 26.3 dolar seviyesinde işlem görüyor. Solana yatırımcıları; NFT’lerini, ağını, topluluğunu ve işlem hızını dikkate alarak Solana’nın potansiyel fiyatının 2023’ün sonuna kadar nereye varacağını merak ediyor.

İlginizi Çekebilir: Non-Fungible Token (NFT) Nedir? Nasıl Üretilir?

SOL 2023 yılı fiyat hedefi (CoinPriceForecast)
SOL 2023 yılı fiyat hedefi (CoinPriceForecast)

Kendi kendine öğrenme teknolojisini kullanan finans tahmin platformu CoinPriceForecast tarafından yapılan tahminlere göre SOL’un 2023 sonuna kadar artması bekleniyor.

Yapay Zeka (AI), 2023 sonunda SOL fiyatının 39,22 dolar olacağını tahmin ediyor. Yıl ortasında ise SOL fiyatının 33,42 dolar olacağını tahmin ediyor.

Yapay Zekanın tahminine göre SOL fiyatı 39.22 dolara ulaşırsa, güncel fiyattan %48’lik bir yükseliş performansı göstermiş olacak.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Celal MUTLU
Celal MUTLU
Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler