Shiba (SHIB) Kısa Vadeli Fiyat Analizi 18 Ocak 2022

analiz-7

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Shiba Inu (SHIB) yorum analizimizle birlikte, Shiba Inu hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SHIB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SHIB fiyat analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Shiba fiyatına ters bir şekilde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert düşüşlere sahne olurken SHIB 0.00289 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketi sergiledi. Shiba Inu fiyatı son 24 saat içerisinde %-7’den fazla bir düşerek 0.00283 seviyelerine kadar düşüş yaşadı. Shiba bu kadar düşmüşken gelin önemli hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

Shiba Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Shiba Inu yorum analizi ile birlikte Shib için kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz orta vadeli 4 saatlik grafikte, SHIB’nin önemli bir formasyon yapısı içerisinde olduğunu gözlemlemekteyiz. üçgen yapısı üzerinden gidersek belirtilen mavi alanın üzerine çıkması halinde 0.0034 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi başlatabilir.

Bu bölgenin geçilmesi halinde yeni bir yükseliş hareketinin başlangıcı olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz. Yukarıda belirttiğimiz seviyeleri kırması halinde yatay fraktal direnci 0.0032 dolar seviyelerinde olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu seviyelerin de kırılması halinde, spot alım yatırım için daha güvenli bir alana gireceğini söyleyebiliriz.

Shiba Önemli Destek Seviyeleri

SHIBUSDT_2022-01-17_23-28-10

Shiba Inu için 4 saatlik önemli destek seviyelerine baktığımızda. Shiba Inu fiyatı için önemli destek bölgesinin 0.00283 seviyesinin en yakın desteklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. SHIB coini bu seviyeyi kırması, SHIBA yatırımcıları için zorlu bir sürece gireceğini söyleyebiliriz.

Shiba Inu fiyatı için bir diğer önemli destek bölgesi, 0.0026 – 0.00253 dolar seviyelerine kadar çok güçlü destek bölgesi olduğunu söyleyebiliriz. Shiba coin fiyatı için bu bölge orta vade için alım bölgesi olarak nitelendirilebilir.

  • Shiba Önemli Destek Seviyeleri: 0.0026 – 0.00253
  • Shiba Önemli Direnç Seviyleri: 0.0030 – 0.00305
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster