Shiba Inu (SHIB) Orta Vadeli Fiyat Analizi

Shiba Inu (SHIB)

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Shiba Inu (SHIB) günlük grafikte önemi bir direnç noktası olan 0.000030$ üzerinde günlük kapanış yaparak düşen trendinin bitmiş olabileceğinin sinyallerini veriyor olabilir. Teknik grafik üzerinde 0.000030$ ve 0.000028$ destekleri kırılması durumunda satış baskısının hızlanacağını söyleyebiliriz. Uzun vade ve orta vade yatırım stratejileri ile hareket ediyorsanız, 0.000030$ seviyesinin altındaki destek seviyeleri kademeli alım yapılabilecek desteklerdir. SHIB yükseliş trendinin resmen başlaması durumunda 0.000055$ direncine kadar bir yükseliş gözlenebilir.

Shiba Inu Olası Düşüş ve Yükseliş Senaryoları

Shiba-Inu-SHIB-fiyat-beklentileri
SHIB/USDT 4 Saatlik Grafik

Shiba (SHIB) fiyat hareketi, grafikte de göründüğü üzere düşen trendin üzerinde kalarak minör trend değişikliğini onayladı ve 4 saatlik grafikte üst direnç bölgelerini hedef göstermeye başladı. Son günlerde yön tayini vermekte oldukça kararsız gözüken kripto para piyasasının geçtiğimiz günlerde yaptığı hacim denemeleri ile birlikte bir trend hazırlığına başladığını tahmin edebiliyoruz. Özellikle Bitcoin analizinde belirttiğimiz sıkışıklık, tüm piyasayı etkisi haline almış gibi görünüyor.

SHIB/USDT grafiğini incelediğimizde, Shiba Inu fiyatı , SHIB analizini hazırlarken 0.032 dolar seviyelerindeki destek bandındaki istikrarını sürdürüyor. Kanalın alt bacağını test etmeden 2 kere trendi bozma girişimi son bulmuş gözükse de SHIB için yükseliş senaryosu, grafikteki destek bölgesinden aşağı yönlü mum kapanışı vermediği sürece geçerli olma ihtimali yüksek görünüyor. Bu noktada trendi kırıp yükseliş trend kanalı oluşturmak isterse, 0.040 dolar seviyeleri güçlü direnç potansiyeli taşıyor.

SHIBA Yükseliş Onayı İçin Gerekli Bölgeler

Shiba fiyatı mevcut trendini onaylayıp yeni yükselen trendini oluşturmaya 0.040 seviyesi üzerindeki güçlü kapanışının ardından başlayacak.

Grafiğimizde de bahsettiğimiz üzere;

  • Güçlü Direnç Bölgeleri 0.040 – 0.055
  • Güçlü Destek Bölgeleri 0.029 – 0.025
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster