Ana SayfaHaberTwitter'da Shiba Inu (SHIB) Kurucusunu Taklit Eden Dev Sahtekâr Hesap Ortaya Çıktı...

Twitter’da Shiba Inu (SHIB) Kurucusunu Taklit Eden Dev Sahtekâr Hesap Ortaya Çıktı – Dikkatli Olun

-

Shiba Inu tutkunu @RJ_SHIBA_TX, SHIB ordusunun dikkatini SHIB ve Shibarium’un lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’yı taklit eden bir Twitter hesabının olduğu gerçeğine çekmek için bir tweet gönderdi.

SHIBA (SHIB)’in Kurucusu Shytoshi Kusama’yı taklit eden biri sağlam tokatta!

Tweet, dolandırıcı olarak adlandırdığı hesabın yaklaşık 13.700 takipçisi olduğunu belirtiyor. Ayrıca, kullanıcı adında da küçük bir fark var – ekstra bir harf içeriyor – ShytoshiKsusama. Gerçek Shytoshi Kusama’nın Twitter sayfasındaki diğer tüm öğeler aynı.

Yazara göre, Shiba Inu topluluğuna uyarıda bulunuyor ve doğru Shytoshi’yi takip ettiklerinden emin olmalarını istiyor.

Sahte Shiba Blockchaini Shibarium’un web sitesi de ortaya çıktı

Bu, Kusama’nın SHIB için lider geliştirici ekibinin başı olduğu Shiba Inu tokeni ile ilgili ilk dolandırıcılık değil. U.Today tarafından daha önce bildirildiği gibi, Shiba Inu tutkunu “SHIBARMY CANADA” (@Dezaxe) tarafından bir sahte Shibarium katman-2 blockchain’i için bir sahte Twitter hesabı fark edildi. 21 Şubat’ta, bu kullanıcı bir tweet göndererek, SHIB topluluğunu sahte Shibarium web sitesinden uyarmıştır.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC): Piyasa ‘Geçiş Dönemine’ Girdiğinde, Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler Burada

Bu web sitesi, SHIB sahiplerinin cüzdanlarını bağlamalarını istiyor. Shibarium henüz yayınlanmadı, ancak Shytosh Kusama son bir Medium yazısında, Shibarium’un resmi web sitesini, Intake formuyla birlikte paylaştı. Sonrasında, Shibarium üzerinde inşa etmek isteyen binlerce proje tarafından kullanılmıştır. Kusama ve geliştirici ekibine ulaşmak için.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler