Serum (SRM) Direncini Kırmayı Başaracak mı?

Alanında oldukça önemli yere sahip olan SRM için kısa ve uzun vadeli destek direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-16

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SRM Direnci Kıracak mı?

SRM-05.18-1

Sizler için bu yazımda, ünlü bir merkezi kripto para borsasının CEO’sunun kurmuş olduğu, Solana blok zinciri üzerinde çalışan, içerisinde çok sayıda uygulama barındıran popüler DeFi protokolü Serum’un yerel varlığı olan SRM analizi yapacağım.

Eylül ayından bu yana düşüş yaşayan SRM, piyasadaki genel düşüşle birlikte büyük bir darbe aldı. Düşüşün devam etmesi durumunda, tasfiye iğnesi bıraktığı 0,97 dolardaki alana tekrar gerilemesi mümkün. Hatta 0,79 dolardaki desteğine kadar gerileyeceğini düşünüyorum.

Yükseliş senaryosunda da 1,36 doları test edeceğini düşünüyorum. Ardından da 2 dolar ile 2,65 dolardaki direnç seviyelerini sırası ile aşmak için güç göstereceği fikrindeyim.

  • Günlük grafikte MA200’ün altında olması düşüş trendini güçlü kılsa da bu durum aslında piyasadaki çöküşten kaynaklanıyor. Yeniden yükselişler gerçekleştiğinde bu seviyeyi kolayca kıracağını düşünüyorum.
  • Büyük bir tepki almadığı için RSI hala aşırı satım bölgesine çok yakın. Bu da yükseliş senaryosunun daha çok destekleneceği anlamına geliyor.
  • MACD şu anda kesişim yaşadığı için de düşüş senaryolarının masadan kalktığı düşüncesindeyim. Ancak hala pozisyona girmek için bekliyorum.
Destek Seviyeleri 0,97 0,79
Direnç Seviyeleri 1,36 2

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SRM-05.18-2

Kısa vadeli destek ve direnç çizgilerini analiz etmek için Fibonacci kullandım. Eğer ki Fibonacci’nin nasıl kullanıldığını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

Şu anda da 1,29 dolar direncini kırmaya çalıştığını görmekteyiz. Kırabilirse 1,41 dolar ile karşı karşıya kalacak.

Düşüş durumunda da 1,14 dolarda tutunmak isteyecektir. Tepki alamadığı durumda tekrardan 0,97 dolara kadar geri çekileceğini düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 1,14 0,97
Direnç Seviyeleri 1,29 1,41
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster