The Sandbox (SAND) Fiyat Analizi: Son Yükseliş Retest Olabilir mi?

The Sandbox (SAND)

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde tekrardan yükseliş trendine girmiş gözüküyor. Altcoinler için son yükselişler Bitcoin hakimiyetinin artmasından dolayı belirgin olamadı. The Sandbox ise son iki hafta içerisinde %80’e yakın bir yükseliş yaşadı. SAND fiyatının kısa ve orta vadeli yorum analizi ile hedef seviyelerin nereler olduğunu inceleyelim.

SAND İçin Kısa Vadeli Hedef Seviyeler Nereler?

SAND-02.06-1

The Sandbox, kısa vadeli fiyat analizimize başladığımız sırada 4.5 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için boğaların alım baskısını devam ettirmesi ve Bitcoin fiyatının da 40.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam etmesi halinde yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

SAND için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef 4.7-4.8 dolar direnç seviyesinin aşılması olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 5.2-5.3 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.1-4.2 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 3.5 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüş yaşanabilir.

SAND için 24 ocaktaki dip seviyenin ardından bir yükselen trend çizgisi oluşumu gözleniyor. Ancak 2 şubatta bu trend çizgisini aşağı yönlü kıran altcoin, son yükselişi ile birlikte bu trend çizgisini test etti. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde SAND fiyatının asıl yükselişlerine başlaması muhtemel olacaktır.

Boğa Formasyonu Hedefi Neresi?

SAND-02.06-2

SAND’ın günlük grafiğinde pozitif fiyat hareketlerinin olabileceği öngörülüyor. Altcoin için grafikte bir fincan-kulp formasyonu gözlemleniyor. Boyun çizgisinin üzerinde işlem gören altcoin için güçlü 4.4-4.8 dolar direnç seviyesinin aşılması halinde formasyon hedefi olan 5.65 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın günlük grafikte yarım çizginin üzerinde seyretmeye devam etmesi ile birlikte formasyon hedefine doğru bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. Ancak ayıların satış baskısını arttırması halinde boyun çizgisinin altındaki fiyat hareketleri ile altcoinin yeni bir düşüş trendine girmesi de muhtemeldir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster