Ripple (XRP) Balinaları Fiyatı Yükseltmeye Çalışıyor! Detaylı Bilgilendirme!

ripple-xrp-whale-scaled-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Daha fazla satın alma baskısı ile, Ripple 1,25 dolara kadar yükselebilir. Yükselen fiyat hareketi, biriken büyük balinalar tarafından destekleniyor. Kripto para birimleri daha yüksek seviyelere çıktıkça piyasa katılımcıları pozisyonlara giriyor. XRP, balinalardan gelen büyük satın alma baskısıyla körüklenen son yükselişte liderliği alan altcoinlerden biri.

XRP Yükseliş Trendini Sürdürüyor

Ripple fiyatını uzaya vurmaya hazırlanıyor. 11 Ağustos’ta psikolojik 1 dolarlık direnç seviyesini geçtikten sonra kısa bir konsolidasyon dönemine girdi. Fiyat hareketi, bir dizi düşük en yüksek ve en yüksek en düşük seviye ile devam etti. 4 saatlik grafikte simetrik bir üçgen oluşumuna yol açtı. Satın alma talebindeki ani artış, Ripple’ın son birkaç saat içinde konsolidasyon modelinden çıkmasına izin verdi. Teknik analiz, üçgenin y ekseninin yüksekliğini ölçerek kırılma noktasına ekleyerek yaklaşık %20’lik bir hedef öngörüyor. Daha fazla yukarı yönlü baskı, XRP’yi 1,25 dolara fırlatabilir.

ripple

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para biriminin, potansiyeline ulaşmak için ihtiyaç duyduğu satın alma baskısına sahip olduğunu gösteriyor. Tedarik dağılımına göre, 1 milyondan fazla XRP tokenine sahip adres sayısı son üç günde yaklaşık yüzde 4,4 arttı. 10 Ağustos’tan bu yana yaklaşık 14 balina Ripple ağına katıldı. Ripple’ı destekleyen büyük yatırımcı, ilk bakışta önemsiz görünebilir. Bu balinaların XRP’de 1,17 milyon doların üzerinde varlık tuttuğu düşünüldüğünde, satın alma taleplerindeki ani artış önemli.

Ripple

1,14 dolar destek seviyesi korunmaya devam ettiği sürece yükseliş tezi geçerli olacak. Bu kritik destek seviyesinin üzerinde tutunamamak, XRP’yi bir sonraki önemli talep bariyerine 1,05 dolar’a kadar iten kar alma satışına yol açabilir.

Ripple (XRP) Haftalık Grafik Görünümü

Ripple

Bu noktada, haftalık grafikte büyük yükseliş gösteren XRP’nin fincan ve kulp modelinden bahsetmek de önemli. Başarılı bir kırılma, dijital varlığın Mayıs ayının en yüksek seviyelerinin üzerine çıktığını görecek ve uzun vadede önemli seviyeler kaydedecektir.

Ripple (XRP) 4 Saatlik Grafik Görünümü

Ripple

Ripple’ın rallisi, bir sonraki ayağına devam etmeden önce 0,93 Doları ve 1,00 Doları’nda istikrar gerektiriyor ve aynı şekilde ilerlemesi beklense de, 1,20-1,25 Dolara kadar daha az direnç var gibi görünüyor. Bu, Ripple’ın mevcut rallisinin 0,93 dolardan yazı zamanı seviyesine yaklaşık yüzde 30’luk bir artışa rağmen henüz zirve yapmamış olabileceği anlamına geliyor. Direnç bölgesi bir kez kırıldığında, 20 Mayıs’taki bir sonraki hedef 1,30 dolardan önce bir miktar yatay hareket beklenebilir. Bir düşüş durumunda, 1.095 dolarlık destek muhtemelen kısa vadeli riskler içerecektir.

Ripple piyasası giderek yükseliyor ve fiyatların hem kısa hem de uzun vadede yukarı yönlü yolculuğuna devam etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, fiyatın 1,25-1,30 dolar arasında bir dirençle karşılaşması bekleniyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster