Ripple, Dogecoin ve Cardano Bir Gecede Uzaya Vurdu!

crypto-markets-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ripple, Dogecoin ve Cardano bir gecede kayda değer kazançlar kaydetti.

Ripple, DOGE ve ADA Yatırımcısı Mutlu!

En popüler üç altcoin, Cardano, Dogecoin ve Ripple sahipleri bugün sevinçliler. Popüler altcoinler, son yirmi dört saat içinde kripto para birimlerinin küresel piyasa değeri yüzde 3.77 artarken, yüzde 10 civarında gecelik fiyat artışlarıyla yükselmeye devam etti.

Ripple (XRP) İle Alakalı Son Durum Nedir?

Ripple

Ripple, bir gecede yüzde 11,38 artışla lider durumda. Şu anda yazı yazılırken 1,23 dolar fiyattan işlem görüyor. 53.51 milyar dolarlık piyasa değeri ile ripple, yedinci en büyük kripto para birimidir ve Amerika Birleşik Devletleri Güvenlik Komisyonu tarafından, Ripple yaratıcısı aleyhine açılan devam eden bir davaya rağmen, ilk on içinde uzun süren bir hayalin tadını çıkardı. Dava, Ripple’ın XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığını iddia ediyor. Ripple bu suçlamayı reddediyor ve SEC’in Ripple’a yönelik muamelesinin Bitcoin ve Ethereum gibi diğer en popüler kripto para birimlerine yönelik muamelesine kıyasla önyargılı olduğunu savunuyor.

Cardano (ADA) İle Alakalı Son Durum Nedir?

Cardano

Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olan Cardano, bir gecede yüzde 7,25 artışla 2,16 dolara ulaştı. Salı günü Cardano, bu yılın ilerleyen saatlerinde Alonzo ağ yükseltmesinin bir parçası olarak akıllı sözleşmelerin platforma gelişini açıkladı. ADA’nın fiyatı o zamandan beri pompalanıyor. Başlangıçta Ethereum blok zinciri tarafından popüler hale getirilen akıllı sözleşmeler, bir banka veya komisyoncuya ihtiyaç duymadan bir blok zincirin dağıtılmış defteri aracılığıyla bir dizi finansal hizmetin gerçekleşmesini sağlayan kendi kendini uygulayan finansal sözleşmelerdir. Alonzo, değeri 110 milyar doları aşan merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisinin bir kısmını Cardano ağına getirecek.

Şakacoin Dogecoin, bugün erken saatlerde kısaca bu ikiliye katılmış gibiydi. Fiyatın 0,26 dolardan 0,29 dolara yükseldi ve bununla birlikte DOGE ciddi anlamda bu sabah yaklaşık yüzde 11’lik önemli günlük kazançlar kaydetti. Momentum saat 11:00 UTC civarında durma noktasına geldi. Şu anda düne göre yüzde 1.9 artışla 0.28 dolar’dan işlem görüyor.

Dikkat!

Kripto paralara yatırım yapmak yüksek volatalite riskleri içerir. Bu yazıda yazılan bilgilerin tamamı eğitim amaçlıdır. Bu paragrafta gördüğünüz hiç bir yazı veya görsel yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım danışmanlığı profesyonel şirketler tarafından verilen bir hizmettir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster