Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriPSG Fan Token Analizi, Düşüş Devam Ediyor!

  PSG Fan Token Analizi, Düşüş Devam Ediyor!

  -

  Biliyorsunuz ki; PSG Futbol takımının son zamanlarda yaptığı büyük transferler ile PSG Token uçuş moduna geçmişti. Peki PSG Tokenin durumu ne? düşüş devam edecek mi?

  PSG Fan Token Yükselişi Sebepleri

  Geçtiğimiz günlerde eski Barcelona futbolcusu Messi’nin takımından ayrılması itibariyle Resmi olarak açıklanmamasına rağmen önce PSG Token’inde olağanüstü bir artış olmuştu.

  Yaklaşık olarak 59$ seviyelerine kadar yükselen PSG, Şu aralar 35$ desteğine tutunma çabası içerisinde, 10 Ağustosta Zirvesini gördükten kısa bir süre sonra arka arkaya yaşadığı kayıplarla yönünü açıkça aşağıya doğru eğmiş bir PSG görüntüsü görüyoruz. Yatırımcıları için pek güzel şeyler söylememiz pek mümkün gözükmüyor. RSI Ve Hacim tabanlı kontrollerimizi yaptığımızda alımdan ziyade satış ağırlıklı bir grafik olduğundan fiyatın dahada düşmesi ihtimaller dahilinde.

  Tüm Bunların üstüne, 10 Ağustosta Messi henüz tam olarak resmen açıklanmamıştı. Açıklama gelmeden önce 59$’ı gören PSG Token yatırımcılarının hepsinin düşüncesi; ” Messi daha açıklanmadı, Açıklandığında çok daha fazla artacaktır.” Lakin bu böyle olmadı.

  Lionel Messi Transferi resmiyete kavuştuktan sonrada PSG Token’in düşüşü devam etti, Hatta Resmi açıklamalar arka arkaya gelirken Messi’nin Maaşının bir kısmını PSG Token ile alacağı açıklanmıştı. Bu Yatırımcıları sevindirirken umutlandırmış ancak beklenen etkiyi yinede görememişti. Şuanda tabloya net olarak baktığımızda gidişatın aşağı doğru ve 30$ seviyelerinin altına düşmesi muhtemel olarak gözükmekte, Bu düşüş bazı yatırımcılar için kötü haberken bazı yatırımcılar için ise iyi bir haber niteliği taşımakta, 30$ altına düşen bir PSG Token alım fırsatına girmiş demektir diyebiliriz.

  Şuan için her ne kadar yatırımcıların gözünü bu büyük düşüş korkutmuş olsa da; Başta PSG Futbol takımı başarılar elde ettikçe PSG Token yine zirveleri zorlayacak yine 60$ seviyelerine geleceği düşünülmekte. Bu düşünce ne kadar hayal ne kadar değil gün geçtikçe göreceğiz, lakin kesin birşey var şuan için PSG Token’in Yönü aşağı doğru.

  Teknik olarak bakıcak ve konuşacak olursak; PSG için kritik seviye 30$ burada tutunmak için uzun bir uğraş vereceğini düşünüyoruz.

  Eğer ki tutunamaz ise 27$ ve 25$ gibi güçlü destekleri mevcut. Lakin 30$ desteği kırıldıktan sonra sert bir iniş yaşanması da ihtimaller dahilinde.

  Yıl sonu tahminime gelecek olursak, PSG Token için 45-50$ arasında bir değerde olacağını düşünüyorum. Bunun sebebi ise; Gerek yıl sonu BTC‘nin plananlanan düzeyde artışı ve PSG Takımının başarılarıyla beraber PSG Token’in bu dediğim seviyelere tekrardan gelme ihtimali olduğunu düşünüyorum.

  psgtoken

  Peki PSG Token Şuan Alınır mı?

  Öncelike kendinize şunu sorun PSG Token Neden almalıyım? Bize soracak olursanız; PSG 35$ seviyesindeyken kimi analist için alım fırsatı denilse de; kimisi için daha düşecek acele etmeyin demekte.  Lakin PSG Genel olarak baktığımızda son haftalardan önce 15-25$ aralığında gidip gelmekteydi, ben yine o seviyelere kadar bir düşüş bekliyorum lakin uzun vadeli yatırımcılar için 35$ seviyelerinden çantalarına bir miktar alınabilir. Yatırım risklidir ve kendi araştırmanızı yapmanız ve karar vermeniz çok önemlidir. Bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Ahmetcan Sünter
  Ahmetcan Sünterhttp://www.coinotag.com
  Küçüklüğümden beri her türlü yeni teknolojik gelişmeye açık bir insan olarak yaşadım. Bunun bir adımı olarak kripto paralar ile ilgilenmeye başladım 2020 yılından beri profesyonel olarak takip edip analiz yapıyorum. Buradaki amacım ise, okuyucularımı kripto para sektörü hakkında bilgilendirmek.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler