Diğer

  PSG Fan Token Analizi, Düşüş Devam Ediyor!

  Biliyorsunuz ki; PSG Futbol takımının son zamanlarda yaptığı büyük transferler ile PSG Token uçuş moduna geçmişti. Peki PSG Tokenin durumu ne? düşüş devam edecek mi?

  PSG Fan Token Yükselişi Sebepleri

  Geçtiğimiz günlerde eski Barcelona futbolcusu Messi’nin takımından ayrılması itibariyle Resmi olarak açıklanmamasına rağmen önce PSG Token’inde olağanüstü bir artış olmuştu.

  Yaklaşık olarak 59$ seviyelerine kadar yükselen PSG, Şu aralar 35$ desteğine tutunma çabası içerisinde, 10 Ağustosta Zirvesini gördükten kısa bir süre sonra arka arkaya yaşadığı kayıplarla yönünü açıkça aşağıya doğru eğmiş bir PSG görüntüsü görüyoruz. Yatırımcıları için pek güzel şeyler söylememiz pek mümkün gözükmüyor. RSI Ve Hacim tabanlı kontrollerimizi yaptığımızda alımdan ziyade satış ağırlıklı bir grafik olduğundan fiyatın dahada düşmesi ihtimaller dahilinde.

  Tüm Bunların üstüne, 10 Ağustosta Messi henüz tam olarak resmen açıklanmamıştı. Açıklama gelmeden önce 59$’ı gören PSG Token yatırımcılarının hepsinin düşüncesi; ” Messi daha açıklanmadı, Açıklandığında çok daha fazla artacaktır.” Lakin bu böyle olmadı.

  Lionel Messi Transferi resmiyete kavuştuktan sonrada PSG Token’in düşüşü devam etti, Hatta Resmi açıklamalar arka arkaya gelirken Messi’nin Maaşının bir kısmını PSG Token ile alacağı açıklanmıştı. Bu Yatırımcıları sevindirirken umutlandırmış ancak beklenen etkiyi yinede görememişti. Şuanda tabloya net olarak baktığımızda gidişatın aşağı doğru ve 30$ seviyelerinin altına düşmesi muhtemel olarak gözükmekte, Bu düşüş bazı yatırımcılar için kötü haberken bazı yatırımcılar için ise iyi bir haber niteliği taşımakta, 30$ altına düşen bir PSG Token alım fırsatına girmiş demektir diyebiliriz.

  Şuan için her ne kadar yatırımcıların gözünü bu büyük düşüş korkutmuş olsa da; Başta PSG Futbol takımı başarılar elde ettikçe PSG Token yine zirveleri zorlayacak yine 60$ seviyelerine geleceği düşünülmekte. Bu düşünce ne kadar hayal ne kadar değil gün geçtikçe göreceğiz, lakin kesin birşey var şuan için PSG Token’in Yönü aşağı doğru.

  Teknik olarak bakıcak ve konuşacak olursak; PSG için kritik seviye 30$ burada tutunmak için uzun bir uğraş vereceğini düşünüyoruz.

  Eğer ki tutunamaz ise 27$ ve 25$ gibi güçlü destekleri mevcut. Lakin 30$ desteği kırıldıktan sonra sert bir iniş yaşanması da ihtimaller dahilinde.

  Yıl sonu tahminime gelecek olursak, PSG Token için 45-50$ arasında bir değerde olacağını düşünüyorum. Bunun sebebi ise; Gerek yıl sonu BTC‘nin plananlanan düzeyde artışı ve PSG Takımının başarılarıyla beraber PSG Token’in bu dediğim seviyelere tekrardan gelme ihtimali olduğunu düşünüyorum.

  psgtoken

  Peki PSG Token Şuan Alınır mı?

  Öncelike kendinize şunu sorun PSG Token Neden almalıyım? Bize soracak olursanız; PSG 35$ seviyesindeyken kimi analist için alım fırsatı denilse de; kimisi için daha düşecek acele etmeyin demekte.  Lakin PSG Genel olarak baktığımızda son haftalardan önce 15-25$ aralığında gidip gelmekteydi, ben yine o seviyelere kadar bir düşüş bekliyorum lakin uzun vadeli yatırımcılar için 35$ seviyelerinden çantalarına bir miktar alınabilir. Yatırım risklidir ve kendi araştırmanızı yapmanız ve karar vermeniz çok önemlidir. Bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?