Ana SayfaKripto Para AnalizleriPolygon (MATIC) Direnç Seviyesinde! Coin Yorum Analizi

Polygon (MATIC) Direnç Seviyesinde! Coin Yorum Analizi

-

Direnç seviyesinde bulunan MATIC için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Polygon (MATIC) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Matic
Matic

Anlık olarak 0.9140 dolardan işlem gören MATIC direnç seviyesi olarak belirlenen 0.9384 dolardan tepki almaktadır. Bu seviyenin kurumsal ve hacimli yatırımcı tarafından kar alım bölgesi olarak belirlendiğini belirtmekte fayda vardır. Bu nedenle fiyatın buradan destek seviyesine bir gerileme gerçekleştireceğini düşünmekteyim. (bknz: DeFi Nedir?)

Destek seviyesi olarak belirlediğim bölge 0.8044 dolardır. Bu seviyenin daha öncesinde de bir çok kez test edildiğini ve buradan dirence kadar tepki alındığını görmekteyiz. Bu nedenle fiyatın buradan yukarıya tekrar 0.9384 dolara gitmesi beklenecektir. Eğer bu seviye yukarı yönlü bir kırılım yaşar ise bir sonraki direnç seviyelerimiz 1.0535 ve 1.1595 dolardır.

Polygon (MATIC) Orta Vadeli Fiyat Analizi

Matic1
Matic

Orta vadeli fiyat analizimize baktığımızda karşımızda daha net yapılar oluşmaktadır. Direnç seviyesinde bulunan fiyatın buradan tepki alarak tekrar destek seviyesine gerilemesi beklenecektir. Bu seviyenin bizleri için kar alım seviyesi olduğunu düşünmekteyim. Bu nedenle fiyatın kar alımları ile destek seviyesini test etmesi oldukça muhtemel olacaktır.

Destek seviyesi olarak belirlenen bölge ise 0.7246 dolardır. Bu bölgeden fiyatın tepki almasını beklerim. Çünkü fiyatın daha öncesinde de buraya gelerek tepki alması ve direnç seviyesini tekrar test etmesi gözlemlenmektedir. Bu nedenle buradan alım yönünde işleme girilebileceğini düşünmekteyim. Fiyatın eğer 0.9384 doları yukarı kırması gerçekleşir ise hedefimiz 1.2005 dolar olacaktır. (bknz: Hareketli Ortalama Nedir?)

Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler