Diğer
  Ana SayfaHaberPEPE Tokende Devasa Yükseliş: PEPE Neden Yükseliyor?

  PEPE Tokende Devasa Yükseliş: PEPE Neden Yükseliyor?

  -

  • CoinOtag’ın analizinde belirtilen bölgeden seken fiyat, devasa yükseliş gösterdi.
  • Elon Musk’ın PEPE etkisi fiyat yükselişini hızlandırmaya yardımcı oldu.

  PEPE token fiyatı piyasanın aksine sert yükseliş hareketleri ile yatırımcıları şaşkına çevirdi; PEPE token neden yükseldi?

  PEPE Fiyatı Yükseliyor ama Neden?

  pepe memecoin

  PEPE fiyatındaki sert yükseliş hareketleri, memecoin’e olan ilgiyi artırmaya yardımcı oldu. Piyasanın zor günler yaşadığı bir dönemde PEPE’nin bu yükseliş hareketi dikkatleri üzerine çekti.

  PEPE’nin son 24 saatlik alım satım hacmi 1,1 milyar doların üzerinde. Piyasa değeri ise 732 milyon doları aşmış durumda.

  11 Mayıs’ta sitemizde yayınlanan PEPE analizinde belirtilen 0.000001187$ – 0.000001019$ destek aralığından başlayan yükseliş trendi, %98’lik bir kazanç sağladı.

  pepe-usdt

  PEPE/USDT 2 Saatlik Fiyat Grafiği

  Grafikte görüldüğü üzere, daha önceki analimizde belirtilen dönüş sağlayan PEPE token, CoinOtag okurlarına yaklaşık %100’lük bir kazanç getirdi.

  PEPE’ye Elon Musk Etkisi

  Ayrıca buna ek olarak, CoinOtag’ın bugün paylaşmış olduğu PEPE token haberi, yükselişi hızlandıran önemli etmenlerden biri olmuştur.

  Elon Musk’ın tweetinde yer alan PEPE görseli, yatırımcıların dikkatini çeken önemli bir unsur oldu. Bu haber CoinOtag tarafından saat 12.37’de paylaşıldı. Haberin paylaştığı sırada PEPE token fiyatı 0,00000167 dolarda işlem görüyordu. Haberle birlikte ivme kazanan PEPE fiyatı 0,00000208 dolara kadar yükselerek %24’lük bir artış kaydetmiş oldu.

  Bununla birlikte, CoinOtag’ın paylaşmış olduğu analizin okurları da haber takipçileri de kazanç sağlamış oldu.

  PEPE son 24 saatteki kayıplarını silse de günlük mumda %5’lik bir artış mevcut. Güncel PEPE fiyatı ise 0,00000184 dolar.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler