Diğer
  Ana SayfaHaberPEPE Coin Yorum Analizi! Önemli Destek Bölgesi!

  PEPE Coin Yorum Analizi! Önemli Destek Bölgesi!

  -

  • PEPE coin bugün %33’den fazla düşüş yaşadı.
  • PEPE fiyatı düşüşe devam edecek mi?
  • PEPE yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli destek ve direnç seviyeleri nereler?

  PEPE Fiyatı düşüşe devam edecek mi? PEPE Coin geleceği ne olacak? Güncel PEPE Coin Yorum Analizi!

  PEPE Düşüş Hareketine Devam Edecek Mi?

  2 Saatlik PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik PEPE Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  PEPE fiyat grafiğini farklı zamanlar aralığında inceledik ve önemli kritik bölgelerini analizde işaretledik.

  PEPE fiyatı analizde belirtilen 0.000001533$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapmadığı sürece PEPE fiyatı düşüş hareketine 0.000001187$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  PEPE coin için güçlü destek aralığı 0.000001187$ – 0.000001019$ seviyeleri arasındadır. Bu destek aralığı PEPE coin için günlük destek aralığıdır.

  PEPE coin yukarıda belirtilen destek bölgesi aralığından dönüş sağlaması halinde ilk hedefi 0.0000001533$ seviyesi olacaktır.

  PEPE fiyatı 0.000001533$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa bir sonraki hedefi 0.0000021$ seviyesi olacaktır.

  Güvenilir Borsalar üzerinden PEPE coini satın almak istiyorsanız tıklayınız.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler