Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriPancakeSwap Analizi! Beklenen Hareket Gelecek Mi?

  PancakeSwap Analizi! Beklenen Hareket Gelecek Mi?

  -

  Sevilen altcoin PancakeSwap son günlerde rallinin ardından gerileyen kripto paralara rağmen ayakta durmaya devam ediyor! İşte cake Analizi!

  PancakeSwap Yeni Zirveler Yapabilir Mi?

  PancakeSwap Artışı Mümkün Mü?
  PancakeSwap Artışı Mümkün Mü?

  Cake 9 dolar seviyelerinden yükselmeye başlayarak 44 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başarmıştı. Bu ralli 44 gün sürmüş ve yüzde 355 oranına yakın bir artış yaşamıştı. Bu veri bizlere Cake’in potansiyelini gösteren net verilerden biri diyebiliriz. Marketin gerilemesinin ardından Cake hızlı bir toparlanma yaşamıştı. Diğer kripto paralarda zaman zaman Bitcoin’e bağlı geri çekilmeler görüyoruz ancak Pancake güçlü kalmaya çalışıyor gibi. Binance Smart Chain ağını kullanan Cake arkasında güzel bir proje olduğunu düşünen bir çok yatırımcı mevut. Bu sebeple bu sert bir düşüş yaşamadığı tahmin ediliyor.

  Cake Direnç Bölgesini Kırabilecek Mi?

  Cake Direnç Seviyesi
  Cake Direnç Seviyesi

  Şu an karşısına çıkan bir direnç seviyesinden ret yemiş gibi gözüküyor. Bu ilk direnç seviyesi 16,32 dolar seviyesidir. Ancak bu direnci 5 gündür deneyen Cake geri çekilmesinin ardından tekrar test ediyor. Bir süre sonra bu bölgeyi zayıflatarak kırması halinde bir başka direnç seviyesi 18,44 dolar olarak karşımıza çıkacaktır. Bunun yanı sıra 20 dolar Cake için psikolojik bir direnç seviyesi olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor. Cake için daha sonraki direnç seviyesi ise 21,20 dolar seviyesidir. Bir çok analiste göre sevilen altcoinin toparlanması için 21 dolar seviyelerinin aşılması gerekiyor. Yazımızın yazıldığı an itibari ile PanCakeSwap 16,28 dolar seviyesinden işlem görmekte. Şimdilik güçlü bir yol izleyen altcoin, lider kripto para birimi Bitcoin’in sert hareketlerden kaçınması durumunda konumunu koruyabilir gibi gözüküyor.

  Cake Destek Seviyeleri!

  Cake Destek Seviyesi
  Cake Destek Seviyesi

  Şu an için bulunduğu konuma en yakın destek seviyesi daha öncesinde direnç olarak çalışan 15,17 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu konumu bir süre kırmaya çalışan altcoin, kırmayı başardıktan sonra bu bölgeye tutunarak desteğe çevirdi. Bu bölgenin altında bulunan bir diğer destek bölgesi ise 12 dolar seviyelerinde mevcut. Bu bölgenin altına bir kere inen Cake hızlı bir toparlanma ile tepki alarak ralliye başlamıştı. Bu sebeple bu bölgede oldukça güçlü bir destek olduğunu söylemek mümkün. Şimdilik haber takibi ve Bitcoin’in hareketlerinin gözlemlenmesi, Pancake için yönü belirlemekte etkili olacaktır.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler