PancakeSwap Analizi! Beklenen Hareket Gelecek Mi?

Cake

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Sevilen altcoin PancakeSwap son günlerde rallinin ardından gerileyen kripto paralara rağmen ayakta durmaya devam ediyor! İşte cake Analizi!

PancakeSwap Yeni Zirveler Yapabilir Mi?

PancakeSwap Artışı Mümkün Mü?
PancakeSwap Artışı Mümkün Mü?

Cake 9 dolar seviyelerinden yükselmeye başlayarak 44 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başarmıştı. Bu ralli 44 gün sürmüş ve yüzde 355 oranına yakın bir artış yaşamıştı. Bu veri bizlere Cake’in potansiyelini gösteren net verilerden biri diyebiliriz. Marketin gerilemesinin ardından Cake hızlı bir toparlanma yaşamıştı. Diğer kripto paralarda zaman zaman Bitcoin’e bağlı geri çekilmeler görüyoruz ancak Pancake güçlü kalmaya çalışıyor gibi. Binance Smart Chain ağını kullanan Cake arkasında güzel bir proje olduğunu düşünen bir çok yatırımcı mevut. Bu sebeple bu sert bir düşüş yaşamadığı tahmin ediliyor.

Cake Direnç Bölgesini Kırabilecek Mi?

Cake Direnç Seviyesi
Cake Direnç Seviyesi

Şu an karşısına çıkan bir direnç seviyesinden ret yemiş gibi gözüküyor. Bu ilk direnç seviyesi 16,32 dolar seviyesidir. Ancak bu direnci 5 gündür deneyen Cake geri çekilmesinin ardından tekrar test ediyor. Bir süre sonra bu bölgeyi zayıflatarak kırması halinde bir başka direnç seviyesi 18,44 dolar olarak karşımıza çıkacaktır. Bunun yanı sıra 20 dolar Cake için psikolojik bir direnç seviyesi olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor. Cake için daha sonraki direnç seviyesi ise 21,20 dolar seviyesidir. Bir çok analiste göre sevilen altcoinin toparlanması için 21 dolar seviyelerinin aşılması gerekiyor. Yazımızın yazıldığı an itibari ile PanCakeSwap 16,28 dolar seviyesinden işlem görmekte. Şimdilik güçlü bir yol izleyen altcoin, lider kripto para birimi Bitcoin’in sert hareketlerden kaçınması durumunda konumunu koruyabilir gibi gözüküyor.

Cake Destek Seviyeleri!

Cake Destek Seviyesi
Cake Destek Seviyesi

Şu an için bulunduğu konuma en yakın destek seviyesi daha öncesinde direnç olarak çalışan 15,17 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu konumu bir süre kırmaya çalışan altcoin, kırmayı başardıktan sonra bu bölgeye tutunarak desteğe çevirdi. Bu bölgenin altında bulunan bir diğer destek bölgesi ise 12 dolar seviyelerinde mevcut. Bu bölgenin altına bir kere inen Cake hızlı bir toparlanma ile tepki alarak ralliye başlamıştı. Bu sebeple bu bölgede oldukça güçlü bir destek olduğunu söylemek mümkün. Şimdilik haber takibi ve Bitcoin’in hareketlerinin gözlemlenmesi, Pancake için yönü belirlemekte etkili olacaktır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster