Diğer

  Bu Hafta Optimism (OP)’un 2 Dolara Düşme Olasılığını Hesaplamak

  Uyarı: Sunulan bilgiler, finansal, yatırım, ticaret veya diğer türde tavsiyeler içermez ve sadece yazarın görüşüdür

  • Günlük grafikte gözlenen eğilim kesinlikle ayıya doğru görünüyordu
  • Daha düşük zaman dilimleri de güçlü bir ayı duygusu gösterdi

  Optimism [OP], basın zamanında, 5 Mart’ta ulaştığı seviyenin yakınında işlem görmekteydi. Hafta sonundan sonra, fiyat $2.5 bölgesine yükseldi ancak bu direnç alanında reddedildi.

  Fiyatın yükselişi, Optimism’in Goerli düğümleriyle ilgili paylaştığı güncellemeyle birlikte oldu. Bitcoin’in belirsizliği ve piyasadaki duyguyu göz önüne alırsak, OP’nin önümüzdeki iki hafta içinde daha fazla kayıplar göreceği görünüyor. Ancak, $2.5’e doğru bir daha yükseliş de dışlanamaz.

  Optimism (OP) için sürekli satış veya piyasadan çıkış ciddi bir sorun olabilir

  Kaynak: OP/USDT on TradingView

  Dört saatlik grafikler, 3 Mart’ta piyasanın yapısında net bir kırılma gösterdi, bu da grafikteki daha yüksek bir düşüşün aşılmasıyla oldu. Aynı seviye daha sonra direnç olarak tekrar test edildi ve daha fazla kayıpların ardından.

  Basın zamanında, fiyat, beyaz noktalı çizgiyi işaret eden $2.25’in en son düşük seviyesinin üstündeydi. Önümüzdeki günlerde iki senaryo gerçekleşebilir. Birincisi, fiyatın $2.5 işaretine doğru bir yükselişi, önceki ayı emir bloğunu tekrar ziyaret etmeden önceki hareketin aşağısına. İkinci senaryo, $2.25’in altına doğrudan bir düşüş olacaktır ve bu, piyasadaki ciddi satışın göstergesi olacaktır. İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Sosyal Medyada Hala Üstün! İşte Lider Kripto Para ile Alakalı On-Chain Araştırmaları! Bu nedenle, iki olası ticaret var – Daha konservatif bir yaklaşım, OP’nin ayı emir bloğunu $2.45-$2.55 aralığında tekrar test etmesini beklemek olacaktır. Bu bölgede bir reddetme, pozisyona girmek için kullanılabilir ve $2.59 üzerinde geçersiz kılınabilir. Diğer yandan, önümüzdeki saatlerde ciddi satış, OP’yi $2.25’in altına itebilir. Bu senaryoda, $2.25-$2.4 aralığının tekrar test edilmesi, pozisyona girmek için kullanılabilir. Ancak, yapı $2.59 üzerinde bir hareketle kırılacaktır, bu da tüccarlar için daha riskli bir senaryo oluşturur.

  RSI, 4 saatlik grafikte nötr 50’nin altındaydı ve OBV, son on gündür sürekli bir düşüş trendindeydi. Bu, satış baskısının önemli olduğunu ve o şekilde kalmaya devam edebileceğini gösteriyordu. Güneye doğru, $2 ve $1.9, alıcıların fiyatları yükseltebilecekleri ve kısa satıcıların karı kapayabilecekleri seviyelerdir.

  OP için Open Interest Değerleri, ciddi satışın yakında gerçekleşebileceğini gösteriyor

  Kaynak: Coinalyze

  Finansman oranı pozitifti, ancak daha düşük zaman dilimlerinde ayılar için tek parlak nokta buydu. OP, son birkaç saatte yaklaşık 10 milyon dolarlık Açık İlgi kaydetti. Bu süre boyunca, fiyat da grafiklerde sürekli düşüyordu. Bu, büyük kısa pozisyonların açılma olasılığının yüksek olduğunu ve ciddi ayı duygusunun olduğunu gösteriyordu.

  İlginizi Çekebilir: Spekülasyon: Mask Network (MASK) Yatırımcıları Dikkatli Olmalı!

  Ancak, aynı dönemde spot CVD’nin küçük bir artış gösterdi – Güçlülerin bir direnç gösterdiğine dair kanıt.
  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  [Coin Name and Symbol] Dahil 29 Altcoin İçin Kritik Gün: Bugün Takip Edilecek Önemli Etkinlikler.

  Bugün, çeşitli altcoin projelerinde önemli gelişmelerle kripto para piyasaları hareketli. ...

  Bernstein Analistleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Rekor Artış Öngörüyor!

  Bernstein, spot Bitcoin ve Ethereum ETF pazarında önemli büyüme öngörüyor ve toplam...

  Ethereum (ETH) $3.900’da Mücadele Ediyor: Yaklaşan ETF’ler Bir Atılım Sağlayacak mı?

  Ethereum (ETH) yatırımcıları, yatırımcılar arasındaki kâr satışı arttıkça temkinli olmalı. Son piyasa trendleri, yatırımcıların kısa vadeli kazançlara yönelme eğiliminde olduğunu gösteriyor. Piyasa analistlerine göre, bu davranış...