Oasis Network (ROSE) Trend Desteğinde Tutunamadı!

Gizlilik odaklı popüler projelerden birisi olan ROSE için sıradaki önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-15

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ROSE Haftalık Grafik Yorumu

ROSE-05.20-1

Sizler için bu yazımda, uçtan uca şifreli şekilde gizliliği koruyarak akıllı sözleşmelerin yürütülmesine olanak saylayarak bu sayede güvenliği de ön planda tutan popüler altcoinlerden birisi ROSE analizi yapacağım.

Grafikte de gördüğünüz üzere piyasadaki düşüşten en çok etkilenen coinlerden birisi oldu. Hatta tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 90 aşağıya tasfiye iğnesi bıraktı. Mor kutu ile gösterdiğim alandan tepki almayı başardı. Olası düşüş senaryosunda tekrardan bu 0,055 dolara kadar gerileme ihtimali var.

Boğaların kontrolü eline alması durumunda ise 0,15 dolara ulaşacağını düşünüyorum. Hatta ardından da 0,26 doları hedeflemek için elinden geleni yapacağı fikrindeyim.

  • MACD henüz tam anlamıyla negatif bölgeye girmiş değil. Ayrıca çizgiler birbirinden uzak olduğu için kesişimin yakın zamanda gerçekleşmesini mümkün görmüyorum. Tabi şahsi fikrim bu yönde.
  • RSI 36 seviyesinde seyrettiği için yükseliş senaryosunun daha uzun süreceği fikrindeyim. Her ne kadar düşüşün ihtimali az olsa da kısa vadeli geri çekilmeler görülebilir.
  • Parabolik SAR ise düşüşün devam ettiğini göstermekte. Yükseliş trendine geçebilmesi için yüzde 450 kazanç sağlaması gerekiyor.
Destek Seviyeleri 0,055 0,038
Direnç Seviyeleri 0,15 0,26

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

ROSE-05.20-2

Fibonacci ile çizdiğim destek direnç seviyelerini ele aldığımda şu anda 0,071 dolardaki direncini test ettiğini görüyorum. Kırılım sonucunda 0,088 dolara ulaşma ihtimali var.

Ret yemesi durumunda ise tekrardan 0,055 dolara gerileyeceğini düşünüyorum. Devamında 0,025 dolar seviyesinden destek almak isteyecektir.

Destek Seviyeleri 0,055 0,025
Direnç Seviyeleri 0,071 0,088
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster