Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriNEO Yükselişi Devam Edecek Mi! İşte NEO Fiyat Analizi!

  NEO Yükselişi Devam Edecek Mi! İşte NEO Fiyat Analizi!

  -

  NEO özellikle son iki gün içerisinde ciddi yükseliş yaşadı. Bu yükselişin devamı gelecek mi? NEO yatırımcısını neler bekliyor? İşte detaylar!

  Neden Bu Kadar Hızlı Yükseldi?

  neo

  Daha önceden paylaştığımız verilerde direnç seviyelerini vermiştik. Bu direnç seviyelerinin kırılması ile  birlikte NEO hızlı bir yükseliş yaşadı. Onaylanan bir W ile arkasına bir momentum alarak son iki gündür yükselişine devam ediyor. Bunun öncesinde Bitcoin’in sert düşüşü ile tutunmayı başardığı bölgeden bu yana yüzde 80 üzerinde bir artış yaşadı. Son iki gün içerisinde ise yüzde 35 oranına yakın bir artış yakaladı. Bu yükselişlerin öncesinde göstergeler buna işaret ediyordu diyebiliriz. Uzun bir aradan sonra MACD al sinyali vermişti. Bunun dışında RSI (Göreceli Güç Endeksi) 30 seviyesinin altına inerek alım konumu olduğunu bizlere aktarmıştı. Bu sebeple beklenmeyen bir yükseliş olduğu söylenemezdi. Ancak beklenenden hızlı olduğu söylenebilir.

  Bundan Sonra NEO Hangi Seviyeleri Korumalı?

  Destek Seviyeleri!
  Destek Seviyeleri!

  NEO yazımızın yazıldığı sırada 47 dolar seviyesinden işlem görmekte. Daha öncesinde birkaç kez fitil atarak tutunmayı başardığı 44 dolar seviyesini koruması NEO için önemli diyebiliriz. Bunun  yanı sıra önceden vermiş olduğumuz direnç seviyeleri NEO’nun karşısına destek olarak çıkabilir. Bu seviyeler ise 44 doların ardından 37,5 dolar ve 33,97 dolar seviyeleri olabilir. İlk olarak karşılaşabileceği 44 dolar seviyesi NEO için oldukça önemli gibi gözüküyor. Bu seviyenin korunması fiyat hareketini etkileyecek faktörlerden biridir diyebiliriz.

  NEO Yükselişin Devamı İçin Ne Yapmalı?

  Direnç Seviyeleri!
  Direnç Seviyeleri!

  Bu hızlı yükselişin ardından bir duraksama bekleyen analistler mevcut. Ancak Bitcoin kötü bir senaryo içine girmeden devam ederse bu NEO için son derece olumlu bir hava oluşturur. Uzmanlara göre kırılması gereken birkaç seviye mevcut. Bunlardan ilki 48,65 dolar seviyesi gibi gözüküyor. Aynı zamanda son yükselişinde günlük tabloda fitil atarak geri çekilme yaşadığı seviyede burası. Bunun ardından 56 dolar seviyelerinde bir direnç ile karşılaşmasını muhtemel buluyorlar. Şimdilik bu hareketlerin büyük oranda kripto para piyasasının öncüsü Bitcoin’e bağlı olduğunu da unutmamak gerekir.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler