Ana SayfaKripto Para AnalizleriNEAR ve LINK Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

NEAR ve LINK Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

-

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde yukarı yönlü yükseliş fiyat hareketleri sergilemeye çalışırken NEAR da son bir hafta içerisinde %20’den fazla bir yükseliş yaşadı. Altcoin için kısa vadede muhtemel geri çekilmelerde önemli seviyelerin nereler olduğunu ve alınabilecek işlemlerde pozisyonların nasıl yönetilmesi gerektiğini yorumladım.

Near Coin Fiyat Analizi!

nearcoinanaliz
Near Coin Görseli

Parite son bir bir haftada %20’lik bir yükseliş yaşarken muhtemel geri çekilme seviyelerinde işlem görüyor. Altcoin için 1.68 dolar seviyesi üzerinde kapanışlar yapılmadıkça aşağı yönlü fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemeldir.

Paritede 1.68 seviyesinin kazanılamaması halinde ilk hedef dünki günlük açılış seviyesi olan 1.64 seviyesi hedef olacaktır. Bu seviyeni kaybedilmesi halinde 1.68 seviyelerinden alınan short yönlü işlem güvenle takip edilecektir. (Bknz: Short Nedir?)

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde asıl hedef ise haftalık açılış seviyesi olan 1.57 seviyesi olacaktır. Fiyatın bu seviyeye gelmesi halinde ise yukarıdan alınan short işlemden kar alınması gerekmektedir.

Near Tekrardan Yükselişe Geçecek mi?

NEAR için aşağı yönlü fiyat hareketleri ile son yükseliş hareketlerinde bırakılan imbalance boşluğunun onarılması amacıyla 1.49-1.52 dolar bölgesi test edilmesi kuvvetle muhtemel bir bölge olacaktır.

Fiyatın hedef bölgeye gelmesi halinde kısa zaman dilimlerinde konfirmasyon aranarak long yönlü işlem aranmalıdır. (Bknz: Konfirmasyon Nedir?)

Chainlink Coin Yorum Analizi!

linkcoinanalizi
Chainlink Coin Görseli

Chainlink 45 dakikalık grafikte baktığımda son bullish fiyat hareketlerinin ardından yatay bir kanalda işlem görüyor. Altcoin için 6.98 seviyesi üzerinde kapanışlar yapılmadığı sürece geri çekilmeleri gözlemlenmesi muhtemeldir.

Altcoin için geri çekilmelerde 6.82 seviyesinin kaybedilmesi halinde alınan short yönlü işlem güvenle taşınabilir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde imbalance boşluğunun onarılması ile birlikte 6.34-6.43 dolar seviyesi ilk hedef olacaktır.

Chainlink için 6.34-6.43 dolar bölgesinden long yönlü işlem alabilmek için konfirmasyon aranmalı. Ancak bölge altında bulunan likiditelerin temizlenmesi amacıyla geçen haftaki açılış seviyesi olan 6.07 seviyelerine kadar sert düşüşler olacaktır.

Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler