Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriMINA Düşen Trendi Kırmayı Başardı!

  MINA Düşen Trendi Kırmayı Başardı!

  -

  MINA Yükseliş Trendine Geçebilecek mi?

  MINA-03.28-1

  Düşen trendde işlem gören MINA, yukarı yönlü kırılım gerçekleştirmeyi başardı. Ayrıca trendin direnç seviyesini kırdığı için 2,37 dolarda bulunan desteğini doğrulaması gerekiyor. Bu doğrulama gerçekleşirse 3,18 dolara kadar yükselebilir.

  Yükselişin devamında ise 3,87 doları hedefleyebilir.

  Müthiş osilatöre bakıldığında sıfır çizgisinin üzerine çıktığı görülüyor. Bu da yükseliş trendini güçlü kılmaktadır.

  Aynı durum MACD göstergesinde de görülmektedir. Negatif bölgeden çıkması yükselişin devam edeceği anlamına gelebilir.

  RSI ise yaklaşık 65 seviyesinde bulunuyor. Bu da yükseliş senaryosunun ihtimalinin az olduğu anlamına gelmektedir. Olası yükseliş durumunda hızlı bir şekilde aşırı alım bölgesine ulaşacağı için düşüş gerçekleşmesi gerekiyor.

  Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  MINA-03.28-2

  Şu anda 2,75 dolarda bulunan kritik direnç seviyesinden ret yediği görülüyor. Olası düşüş durumunda 2,48 dolara kadar gerileyebilir. Bu seviyede tutunamazsa da 2,23 dolardaki desteğine kadar düşüş kaydedebilir.

  Ayıların güç kazanması durumunda ise 1,91 doları da destek olarak kabul edebilir.

  Ayrıca 1,58 dolarda da kritik bir desteği bulunuyor.

  Olası yükseliş senaryosunda ise 2,75 doları kırabilir. Bu kırılım gerçekleştikten sonra destek olarak doğrulayabilirse 3,14 dolara kadar da yükseliş kaydedebilir.

  Boğalar alım baskısına devam ederse 3,88 dolara kadar ulaşabilir. Alımlar devam ederse bu sefer de 4,9 dolar ve 6,1 dolara kadar kazanç sağlayabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler