Metaverse – Starlink (STARL) Teknik Analiz Yorumu!

metaversecoinotag-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

StarLink Coin analizi bize neleri ifade etmekte? Metaverse çılgınlığı devam ederken bu sektöre yatırımlar artıyor. Kripto para piyasalarındaki para akışı Metaverse coinlerine akarken STARL coin yükselişine devam edecek mi? Teknik analizi beraber yorumlayalım!

StarLink Coin Teknik Görünüm ve Yorum

Starlink

Facebook markasının adını Meta olarak değiştirmesinden sonra tüm yatırımcıların dikkatini çeken Metaverse evreni nereye ilerliyor? Bazı insanlara göre geleceğin yapı taşlarını oluşturacak Metaverse evreni gelişmeye devam ediyor. Para akışının devamı bu sektördeki coinlere sağlanırken STARL görünümü bize neler söyleyecek?

Yükseliş dalgası sonrasında %280 artış gösteren STARL coin bir süredir dinlenme evresinde gözüküyor. Kendi destek ve direnç alanlarını oluşturan teknik analizini beraber yorumlayalım.

STARL Coin Kısa Vade Teknik Analiz Yorumu

Starlcoin

STARL coin teknik analizini yorumlarken majör bir destek bölgesi (mavi kutu) oluştuğunu görmekteyiz. Bu destek bölgesinde uzun süre tutunmayı başaran STARL coinde aynı zamanda satış baskısı oluşmuş durumda. Bu satış baskısı (kırmızı çizgi) düşen bir trend şeklinde oluşup yakın zamanda kırılmış görünmekte. Bu kırılım sonrası piyasa durumlarından ötürü henüz yeni yükseliş dalgasına başlayamayan STARL, yatırımcılarını meraka götürmekte.

Majör destek alanının tutulması durumunda bir süre boyunca daha yatay fiyat hareketleri izleyebiliriz. Ancak satış baskısının kırılımından sonra teknik olarak yeni bir yükseliş dalgası beklememiz çok doğal olacaktır. Zayıf direnç seviyeleri grafikte belirtilmiş olup olası bir aşılımda yeni bir ATH seviyesi beklenebilir diyebiliriz.

STARL Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.000057 – $0.000055
Zayıf Direnç $0.000051
Güçlü Destek $0.000043 – $0.000039
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster