Metaverse Yıldızı ATLAS Coin Teknik Yorum Analiz!

analiz-19

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Metaverse dalgası ile birçok yatırımcının dikkatini çeken Metaverse coinleri şu sıralarda revaşta. Geleceğin Metaverse olduğunu düşünen bir kitle düşünmedene yatırımlarını bu yönde şekillendirmeye başladı bile. Peki bu coinler arasından ATLAS coin nasıl bir yol izleyebilir? Grafiği ne durumda? ATLAS coinin teknik analizini beraber inceleyelim.

ATLAS Coin Günlük Fiyat Görünümü (1G)

Atlas

ATLAS coinin genel fiyat görünümünü yorumlayalım. Grafik yapısı ilk bakışta oldukça sağlıklı gelmekte diye belirtelim. Bunun dışında sol taraftaki yükseliş dalgasından bu coine olan ilgiyi de kestirebiliriz.

ATLAS coinin ilk çıkıştaki sert yükseliş hareketinden sonra dinlenmeye geçtiğini görüyoruz. Bu dinlenme sürecinde yatay bir piyasa geçirmiş olan ATLAS coini bu saatten sonra neler bekleyebilir? Genel grafik ve oluşan hype dalgası bize yükselişi işaret etmekte diyebiliriz. Peki bu yükselişin hedefleri ne olabilir? Önümüzdeki direnç seviyeleri nereler? Kritik destek bölgemizi ve daha fazlasını teknik analizimizde inceleyelim.

ATLAS Coin Kısa Vade Teknik Analiz (4s)

Atlas4h

Teknik analizimizi daha yakından incelediğimizde kritik seviyeleri görebilmekteyiz. Kısa vade analizde yükseliş trendinde olduğumuz aşikar diyebiliriz. Yükselen trendimiz aşağı doğru kırılmadan teknik açıdan problem olmadığını görüyoruz. Bunun dışında majör destek bölgemiz oldukça güçlü. Bu bölgenin $0.15 ile $0.141 seviyeleri arasında olup geçmiş fiyat dalgalanmalarında kritik sonuçlar doğurduğunu görüyoruz. Olası alıcılı bölge diye belirttiğimiz bu bölge kırıldığında ise bizi 3 adet güçlü destek seviyesi beklemekte.

Yükseliş senaryosunda ise grafiğimizde fazla direnç seviyesi gözükse de bu dirençlerin zayıf olduğunu belirtelim. Metaverse yükseliş dalgası devam ettiği sürece bu direnç seviyeleri kolayca aşılacaktır diye düşünebiliriz.

ATLAS Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.195
Güçlü Direnç $0.170
Güçlü Destek $0.150 – $0.141
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster