Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriMeasurable Data Token (MDT) Analizi 13 Ağustos 2021

  Measurable Data Token (MDT) Analizi 13 Ağustos 2021

  -

  MDT Fiyat Analizi

  Son günlerde Bitcoin başta olmak üzere bir çok altcoin oldukça inişli çıkışlı bir dönem geçiriyor. Bir gün yeşiller içinde ralliye başlayacakmış gibi görünürken, ertesi gün dip seviyelerine kadar geriliyor. Tüm bu inişli çıkışlı dönem içerisinde Measurable Data Token (MDT) Bitcoin’in düşüşüne rağmen günü düşüş olmadan kapatmayı başarmıştı.

  Güne Yeşille başlayan, Bitcoin ve Altcoinler ile beraber MDT’de şuana kadar %6,7 yükseliş kaydetti. Şuan ki alım gücü ile daha da yükselmesi öngörülen fikirlerden birtanesi.

  Bazı yorumcu analistlere göre, MDT’nin uzun vadede oldukça başarılı bir Coin olacağı ve ilk hedefinin 0,10$ ardından sırasıyla 0,50$ 1$ yükseleceği düşünülmekte, günümüzdeki genel piyasa yapısına baktığımızda aslında çokta hayal olmadığı ortada, lakin kısa bir sürede olması pek mümkün gözükmüyor.

  Öncelikle haftalık MDT/BTC grafiğini incelediğimiz Coin son 4 yılın dip seviyelerinde ve çok sağlam bir desteğe kadar gerilemiş bulunmakta. Her seferinde Bitcoin bazında bu sağlam destekten yaklaşık x3 yükseliş sergilemiş.

  MDTBTVC
  Bitcoin’in 46,000$ seviyesinden 44,000$ seviyesine gerilemesinde ise sağlam duruş sergilemiş ve günü düşüş yaşamadan kapatmıştır. Günlük RSI’da aşırı alımda olan bu Coin, Bitcoin’in yükselişi ile birlikte Bitcoin’den daha yüksek performans sergilemesi mümkün gözüküyor.

  Bunun ile beraber MDT’nin 4 saatlik, 1 günlük ve 1 haftalık tablolarını incelediğimizde genel olarak olumlu bir gidişat içinde olduğunu görebiliriz. Bilinen üzere Nisan ayındaki yaşanan zirvelerden sonra piyasadaki büyük düşüşlerden sonra MDT’nin şu anki durumunun diğer bir çok Coin’e nazaran daha iyi durumda olduğunu ve daha olgun hareketlerde bulunduğunu görebilmemiz mümkün.

  mdtbtc1

  Günlük MDT grafiğinde şu an 100 günlük hareketli ortalamayı kırmış gözüküyor. Buralarda destek bulur ve tutunabilirse yükselişin fitili ateşlenecektir.
  Su aşamada özellikle uzun vade düşünen herkesin takip etmesi faydalı olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Ahmetcan Sünter
  Ahmetcan Sünterhttp://www.coinotag.com
  Küçüklüğümden beri her türlü yeni teknolojik gelişmeye açık bir insan olarak yaşadım. Bunun bir adımı olarak kripto paralar ile ilgilenmeye başladım 2020 yılından beri profesyonel olarak takip edip analiz yapıyorum. Buradaki amacım ise, okuyucularımı kripto para sektörü hakkında bilgilendirmek.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler