Measurable Data Token (MDT) Analizi 13 Ağustos 2021

mdt

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

MDT Fiyat Analizi

Son günlerde Bitcoin başta olmak üzere bir çok altcoin oldukça inişli çıkışlı bir dönem geçiriyor. Bir gün yeşiller içinde ralliye başlayacakmış gibi görünürken, ertesi gün dip seviyelerine kadar geriliyor. Tüm bu inişli çıkışlı dönem içerisinde Measurable Data Token (MDT) Bitcoin’in düşüşüne rağmen günü düşüş olmadan kapatmayı başarmıştı.

Güne Yeşille başlayan, Bitcoin ve Altcoinler ile beraber MDT’de şuana kadar %6,7 yükseliş kaydetti. Şuan ki alım gücü ile daha da yükselmesi öngörülen fikirlerden birtanesi.

Bazı yorumcu analistlere göre, MDT’nin uzun vadede oldukça başarılı bir Coin olacağı ve ilk hedefinin 0,10$ ardından sırasıyla 0,50$ 1$ yükseleceği düşünülmekte, günümüzdeki genel piyasa yapısına baktığımızda aslında çokta hayal olmadığı ortada, lakin kısa bir sürede olması pek mümkün gözükmüyor.

Öncelikle haftalık MDT/BTC grafiğini incelediğimiz Coin son 4 yılın dip seviyelerinde ve çok sağlam bir desteğe kadar gerilemiş bulunmakta. Her seferinde Bitcoin bazında bu sağlam destekten yaklaşık x3 yükseliş sergilemiş.

MDTBTVC


Bitcoin’in 46,000$ seviyesinden 44,000$ seviyesine gerilemesinde ise sağlam duruş sergilemiş ve günü düşüş yaşamadan kapatmıştır. Günlük RSI’da aşırı alımda olan bu Coin, Bitcoin’in yükselişi ile birlikte Bitcoin’den daha yüksek performans sergilemesi mümkün gözüküyor.

Bunun ile beraber MDT’nin 4 saatlik, 1 günlük ve 1 haftalık tablolarını incelediğimizde genel olarak olumlu bir gidişat içinde olduğunu görebiliriz. Bilinen üzere Nisan ayındaki yaşanan zirvelerden sonra piyasadaki büyük düşüşlerden sonra MDT’nin şu anki durumunun diğer bir çok Coin’e nazaran daha iyi durumda olduğunu ve daha olgun hareketlerde bulunduğunu görebilmemiz mümkün.

mdtbtc1

Günlük MDT grafiğinde şu an 100 günlük hareketli ortalamayı kırmış gözüküyor. Buralarda destek bulur ve tutunabilirse yükselişin fitili ateşlenecektir.
Su aşamada özellikle uzun vade düşünen herkesin takip etmesi faydalı olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster