Ana SayfaKripto Para AnalizleriMatic Coin Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

Matic Coin Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş beklentisi devam ediyor. Matic coin yükselişe devam edecek mi? Matic coin önemli destek ve direnç seviyeleri nereler? Yazımızda sizlere aktardık.

Matic Coin Yorum Analizi!

MATICUSDTPERP_2023-01-19_17-28-08
MATICUSDTPERP_2023-01-19_17-28-08

Matic coin fiyat grafiğini incelediğimizde, dün 0.9518$ bölgesine kadar yükseliş hareketi gerçekleştirdiğini ve 0.9518$ fiyat seviyesinden satış ile karşılaşarak 0.9162$ seviyelerine düşüş yaşadığını görüyoruz. Matic coin yazı sırasında 0.93$ seviyelerinden işlem görüyordu. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

Matic coinin en yakın destek bölgesini incelediğimizde, 0.92$ ile 0.9187$ bölgesinde önemli destek bölgeleri mevcut. Matic fiyatı 0.92$ fiyat bölgesinin altında mum kapanışları yapması halinde düşüş hareketini ilk etapta 0.89$ dolar destek bölgesine kadar devam ettirebilir.

Matic 0.87$ desteğinin altında mum kapanışlarına devam etmesi halinde, düşüş trendini bir sonraki önemli destek bölgesi olan 0.82$ bölgesine kadar devam ettirebilir. Matic’in yükseliş hareketine devam etmesi için 0.93$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı gerçekleştirmesi gerekiyor. (Bknz: DeFi Nedir?)

Matic Coin Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

Direnç Bölgeleri! 1.06$ – 0.98$
Destek Bölgeleri! 0.91$ – 0.88$
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler