Diğer

  Mart Ayında İzlenmesi Gereken 5 Kripto Para!

  Mart ayına girerken birçok yatırımcı piyasada hangi coinleri takip edeceğini araştırıyor. Bu bağlamda, gelişmeleri inceledik ve bir sıralama olmaksızın Mart ayı boyunca dikkatle takip edilmesi gereken 5 kripto parayı sizler için detaylandırdık.

  Mart’ta Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto!

  Kripto para piyasasındaki yoğun gündemin yaşandığı Şubat ayını geride bırakırken, Mart ayında kripto para yatırımcıları hangi projelere dikkat etmeli ve takip etmeli sorularına yanıtlar aradık.

  Mart ayında dikkatle izlenmesi gereken 5 kripto parayı ve projelerinin ne olduğunu kısaca yazımızda anlattık.

  SingularityNET (AGIX)

  SingularityNET (AGIX), yapay zeka (AI) hizmetleri oluşturmak, paylaşmak ve bunlardan para kazanmak için oluşturulan merkezi olmayan bir platformdur. AI algoritmaları için bir pazar yeri oluşturmayı amaçlayarak, geliştiricilerin algoritmalarını başkalarıyla paylaşmalarına ve çalışmalarından gelir elde etmelerine olanak tanır. Platform, alıcılar ve satıcılar arasında güvenli, şeffaf ve verimli işlemler sağlayan blockchain teknolojisi üzerine kuruludur.

  Yapay zeka platformu ChatGPT sayesinde yapay zeka (AI) teknolojisinin yenilenen popülaritesinin dalgasını sürdüren SingularityNET (AGIX), yıl başından bu yana ilerleme kaydetti ve beta testinin başlatılması gibi diğer olumlu faktörlerle daha da genişledi.

  Projenin Cardano staking portalının Mart ayında başlatması bekleniyor. Şu anda AGIX coin fiyatı 0,41$’dan işlem görüyor. AGIX son 30 günde %115’ten fazla artış ile yapay zeka kategorisinde öne çıkmayı başardı. 2023 yılındaki %797’lik artışı aynı zamanda onu Mart ayında izlenecek en iyi 5 kripto para biriminden biri yapıyor.

  Cardano (ADA)

  Cardano, bir blockchain platformu ve kripto para birimidir. Akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılabilen, merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır. Platform, Proof-of-Work konsensüs algoritmasına dayanmaktadır.

  Cardano (ADA), ekibinin ağ geliştirme konusundaki sürekli çabalarıyla öne çıktı ve GitHub’daki haftalık geliştirme aktivitesi açısından tüm kripto projeleri arasında en üst konuma yerleşti ve önceki hafta 541 giriş kaydetti.

  Son 1 haftada %11’lik bir kayıp yaşayan ADA coin, 2023 yılında toplamda %44’lük bir kazanç sağladı. ADA coin fiyatı güncel olarak 0,36 dolar seviyesinde işlem görmektedir.

  Optimism (OP)

  Optimism, Ethereum ağındaki işlemlerin hızını ve verimliliğini artırmak için tasarlanmış katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Ethereum ağının güvenliğini sağlamaya devam ederken, zincir dışı işlem gerçekleştirmeyi mümkün kılan bir teknolojidir. Optimism ayrıca geliştiricilere, dApp’lerini Optimism ağında kolayca dağıtmalarına olanak tanıyan Optimism Gateway adlı bir araç sunar. Bu, geliştiricilerin uygulamalarını tamamen yeniden tasarlamak zorunda kalmadan katman 2 ölçeklemenin avantajlarından yararlanmalarını kolaylaştırır.

  #Coinbase, yeni Layer 2 blok zinciri ağı Base'i duyurdu. Ağ için Optimism ile ortaklık kuruldu. $OP

  — CO NEWS (@coinotag) February 23, 2023

  Coinbase’in Base ağını oluşturmak için Optimism ile ortaklık kurması büyük ses getirdi. Coinbase’in bu hamlesinde Optimism’in katkısı olması ve ağın Optimism’e dayanması OP tokene olan ilgiyi artırdı.

  OP token, son 1 haftada %10, son 1 ayda %35’lük bir yükseliş kaydetti. OP token fiyatı güncel olarak 2,94 dolar seviyesinde işlem görmektedir. Ortaklığı ve gelişmeleri ile Mart ayında izlenilmeyi hakeden bir kripto paradır.

  Ankr (ANKR)

  Ankr, geliştiricilerin blockchain düğümlerini veya uygulamalarını dağıtmasını ve çalıştırmasını kolay hale getirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir bulut bilgi işlem platformudur. Kullanıcıların uygulamalarını, blockchain teknolojisini kullanarak sunucular ve veri merkezleri gibi paylaşılan bir kaynak ağında dağıtmasına ve yönetmesine olanak tanıyan dağıtılmış bir bilgi işlem altyapısı sağlar.

  Ankr, #Microsoft ile ortaklık kurdu. $ANKR

  — CO NEWS (@coinotag) February 21, 2023

  Yakın zamanda teknoloji devleri Microsoft ve Tencent ile daha fazla blok zinciri geliştirmeyi ve benimsemeyi desteklemek amacıyla ortaklıklar kuran Ankr, büyük ilgi gördü. Dev şirketler ile ortaklıklar kurması ve gelişmeye devam etmesi yatırımcıların dikkatini çekiyor.

  ANKR coin fiyatı son 1 haftada %26’lık bir yükseliş kaydetti. 2023 yılındaki artışı ise %175. Teknoloji şirketleri ile ortaklıklar kuran Ankr projesi, Mart ayında takip edilmesi gerekenler listesinde yer alıyor.

  Alchemy Pay (ACH)

  Alchemy Pay (ACH), işletmelerin müşterilerinden kripto para ödemelerini kabul etmelerini sağlayan bir kripto para birimi ödeme ağ geçididir. Alchemy Pay, işletmelerin Bitcoin, Ethereum ve ACH Coin dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini kabul etmesini sağlayan bir dizi ödeme çözümü sunar. Platform, hızlı işlem işleme ve düşük ücretlerle müşteriler için sorunsuz bir ödeme deneyimi sağlar.

  Alchemy Pay, havale ve fon transferlerini gerçekleştirmek için #Endonezya'da lisans aldı. $ACH

  — CO NEWS (@coinotag) February 27, 2023

  27 Şubat’ta Endonezya’da lisans alan ve birçok ortaklık kuran Asya merkezli Alchemy Pay, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şubat ayının başlarında Google Pay ile entegrasyonunu tamamlayan Alchemy Pay, Şubat ayında %270’ten fazla yükseldi.

  Asya pazarında kendine önemli bir yer edinen Alchemy Pay, Mart ayında takip edilmesi gereken projelerden biri. ACH coin fiyatı güncel olarak 0,041 dolarda işlem görmektedir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Bitcoin (BTC) Göklere Çıkıyor: Fiyatlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaşırken Yatırımcı Duyarlılığı Korkudan Açgözlülüğe Dönüşüyor.

  Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir şekilde seyrini sürdürerek yatırımcıları zafer turları mı atıyor yoksa...

  GameSwift G-BUCKS ($GBK)’i Tanıttı: Web3 Oyunlarında Oyun İçi Satın Almaları ve Premium Para Birimini Dönüştürüyor.

  <div class="tdb-block-inner td-fix-index"> <ul> <li>Oyun sektörü evrim geçirmeye devam ettikçe, web3 oyunlarının yükselişi, oyuncular...

  [Coin Name and Symbol] Dahil 29 Altcoin İçin Kritik Gün: Bugün Takip Edilecek Önemli Etkinlikler.

  Bugün, çeşitli altcoin projelerinde önemli gelişmelerle kripto para piyasaları hareketli. ...