Litecoin (LTC) Yorum Analizi: Güçlü Yükseliş Geldi!

Litecoin-05-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Litecoin (LTC) kripto para borsasının majör altcoinlerinden olarak bilinmekte. Altcoin piyasasının demirbaşlarından olan LTC için teknik analizi yorumu bize neler söylüyor? Sert yükselişine başlayan LTC coin direnç seviyelerinin üzerinde tutunabilecek mi? Beraber analizleri yorumlayalım.

LTC Coin Genel Yorum Analiz

Ltc

Litecoin (LTC) genel yorum analizimize baktığımızda fiyat yapısı hareketlerini görüyoruz. Son zamanlarda fiyatın stabil hareketler sergilediğini söylemek doğru olur. Fakat son günlerde LTC coinde bir yükseliş dalgası yaşanıyor. Günlük mum bazında gayet sağlıklı ve sert gözüken bu yükseliş sürecek mi? Yazım sırasında da devam eden bu yükseliş dalgası (sarı çember) piyasanın pozitifliği ile başlamış görünmekte.

Dilerseniz teknik analizimizi beraber yorumlayalım.

LTC Coin Teknik Analiz Yorumu

Ltc

LTC coin fiyatı yazım sırasında yükselmeye devam ediyor. Günlük analizde yorumlayacağımız LTC coin, güçlü bir direnç bölgesini aşmış bulunmakta. Bu direnç bölgesi fiyat hareketinin üzerinde güçlü bir satış baskısı oluşturmaktaydı. Geçmişte fiyatı hızla geriye çeken bu bölge yeşil hacimli bir mumla an itibari ile kırıldı. Fakat asıl önemli olan durum günlük mum kapanışının bu bölge üzerinde yapılması olacaktır. Bölge üzerinde gelecek günlük mum kapanışı bölgenin kırıldığını bize müjdeler.

Bu olası senaryoda, küçük bir retest hareketinden sonra ise yükselişin devam etmesi beklenir. Teknik analiz yorumumuzda bulunan mavi kutular majör satış bölgeleridir.

LTC Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $319 – $303
Zayıf Direnç $262
Güçlü Destek $239 – $216

Lütfen riskinizi yönetin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster