Litecoin (LTC) Direnç Seviyesinde! 26 Ekim 2022

Direnç seviyesine kadar hızlı bir yükseliş yapan LTC için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Litecoin (LTC) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Anlık olarak 56.26 dolardan işlem gören LTC direnç olarak belirlediğimiz 56.17 dolar civarından bulunmaktadır. Kurumsal ve hacimli yatırımcı tarafından ciddi satıcılı bölge olmasından dolayı kar alımı için uygundur. Çünkü buradan gelecek tepkiler ile birlikte fiyat destek olarak belirlenen 52.24 dolara bir düşüş gerçekleştirebilir.

Destek olarak belirlediğimiz bölge olan 52.24 dolar kurumsallar tarafından alım bölgesidir. Bu nedenle fiyatın buraya gerilemesi halinde bir tepki bekleriz. Çünkü gelen alım işlemleri fiyatı tekrar direnç bölgesine taşımak isteyecektir. Stop olarak belirlenen bölgemiz 49.83 dolardır. (bknz: Retest Nedir?)

Litecoin (LTC) Orta Vadeli Fiyat Analizi

Orta vadeli fiyat analizimize baktığımızda destek noktasından alınan güzel bir tepki ile direnç seviyesine gidildiğini fark ediyoruz. Kurumsal ve hacimli yatırımcılardan dolayı buradan bir tepki beklenebilir. Ancak gelecek satış işlemleri yeterli tepkiyi oluşturamaz ise fiyat yukarı kırılım yapmak isteyecektir. (bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

Yukarı yönlü bir kırılım olması halinde fiyat yeni bir direnç belirleyecektir. Güçlü bir direnç olduğunu düşündüğümüz 59.66 dolar dan bir tepki bekleriz. Fiyatın buraya gelmesi halinde kurumsal ve hacimli yatırımcılar satış vermek isteyecektir. Gelecek bu satışlardan dolayı fiyat bir önceki direnci olan 56.17 doları destek olarak kullanmak isteyecektir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version