Ana SayfaKripto Para AnalizleriLitecoin Bu Direnci Kıramaz ise Sıkıntılı Günler Başlıyor!

Litecoin Bu Direnci Kıramaz ise Sıkıntılı Günler Başlıyor!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yatay fiyat hareketleri devam ediyor. Bu yazımızda Litecoin’in önemli destek ve direnç seviyeleri! Yazımızda sizlere aktardık!

Litecoin Fiyat Analizi!

Litecoin fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 92$ seviyelerinden satış ile karşılaşarak düşüş hareketini 85$ seviyelerine kadar gerçekleştirdiğini görüyoruz. LTC yazı sırasında 88$ seviyelerinde hareket ediyor. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

Litecoin’in önemli destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesi 82$ seviyelerinden hareket ediyor. LTC 92$ direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketini 105$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Litecoin 92$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yapamaz ise düşüş hareketini ilk etapta 82$ seviyelerine kadar yapabilir.

LTC 82$ fiyat seviyesinin altında günlük mum kapanışı yaparsa düşüş hareketini bir sonraki önemli destek bölgesi olan 75$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Litecoin’in Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

LTC Önemli Destek Bölgeleri! 82.69$ – 75.33$
LTC Önemli Direnç Bölgeleri! 92.20$ – 105.09$
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler