LINA (Linear) Fiyat Analizi! Hangi Yöne Gidiyoruz?

LINA

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

LINA (Linear) nereye gidiyor? Son günlerde popülaritesi artan ve çıktığı günden bu güne yatırımcılarına ciddi miktarda para kazandıran LINA. Önümüzde ki dönemlerde nasıl bir fiyat hareketi gösterecek sizler için inceledik. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

LINA Haftalık Grafik Görünümü

LINA-HAFTALIK

Öncelikle analizimize haftalık grafikten başlıyoruz ve giderek zaman çizelgemizi daraltacağız.

Haftalık fiyat hareketi tablomuzda her mum bir haftayı temsil etmektedir. Grafiğe baktığımızda net olarak bir düşen trendi kırmış olduğumuzu görüyoruz. Hacimli gelen trend kırılımları artık bize var olan trendin devam etmediğini gösteriyor. Bu da grafiğimizde mevcut. Şimdi biraz daha net tahminler yapabilmek adına analizimize günlük grafik üzerinden devam edelim.

LINA Günlük Grafik Görünümü

LINA-GUNLUK

LINA grafiğimize artık daha yakından, günlük grafik üzerinden bakıyoruz. Günlük fiyat hareketi tablomuzda her mum bir günü temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Grafikte taralı yeşil alanla belirttiğimiz bölge akümüle bölgemiz. Fiyat bu seviyeye düştüğü zaman alımların olduğunu biliyoruz. Pembe düz çizgi ile belirttiğimiz seviye eski destek seviyemiz. Bu seviye şu anda maalesef direnç olarak işlev görüyor. Pembe çizginin üzerindeki mor çizgi eski destek seviyemiz. Bu seviyeninde ilerleyen günlerde LINA coinin minör yükselen trendini devam ettirmesi durumunda karşımıza direnç olarak çıkabileceğini belirtmekte fayda var. Şu an için genel trendlerimizi ve destek-dirençlerimizi biliyoruz. Şimdi biraz daha yakınlaşalım ve tahminlerimize 4 saatlik grafik üzerinden devam edelim.

LINA 4 Saatlik Grafik Görünümü

LINA-4-SAATLIK

LINA grafiğimize artık daha yakından, 4 saatlik grafik üzerinden bakıyoruz. 4 Saatlik fiyat hareketi tablomuzda her mum 4 saatlik bir zaman dilimini temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Sağ tarafta turuncu çizgi ile gösterdiğimiz minör bir yükselen trendimiz mevcut. Turuncu çizginin altında mum kapatmadığımız sürece bir sıkıntı yok. Gördünüz mü bilmiyorum ancak şimdi grafiğimize daha yakından bakarak oluşan formasyonumuza bir göz atalım.

LINA-4-SAATLIK

4 Saatlik grafiğimize daha da yakından baktığımız zaman net bir şekilde oluşan W formasyonunu görebiliyoruz. Bu formasyonun çalışması için gerekli olan seviyeyi görselimizde kesik kırmızı çizgi ile  belirtmiş bulunmaktayız. Eğer ki bu seviye kırılırsa hedefimiz W’nun iç derinliği kadar olduğu için, bizleri  tahmini olarak 0.07 dolar seviyesine götürüyor.

Lütfen yatırımlarınızı kendi fikirleriniz çerçevesinde kendi bilgi ve birikimleriniz ile yapınız!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster