Kripto Paraların Başkenti Miami’den Dikkat Çeken Yenilik!

bitcoin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün başlayan Bitcoin konferansı Miami’de gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra Miami Belediyesi’nin kripto paralara ilgiyle yaklaştığını biliyoruz. Son olarak Belediye Başkanı Francis Suarez, kendisinin ve belediyenin kripto para yatırımlarının olduğunu belirtmişti.

Dünya’da en büyük kripto para madenciliğinin yapıldığı şehirlerden biri olan Miami, diğer bölgelere nazaran kripto para teknolojisine daha yakından bakarak kripto para alışverişlerine imkan sunuyor. Son olarak Miami’deki eczaneler Covid – 19 test kiti ödemeleri için kripto para kabul edilecek.

Kripto para konferansı sonrası yayınlanan bu gelişme kripto para topluluğu tarafından olumlu karşılandı. Bu konferansın gerçekleştiği bugünlerde yenilikçi gelişmelerin olması bekleniyor, bu gelişmelerin piyasalarda bir etki oluşturacağı düşünülüyor.

Son olarak ABD’de Tesla’nın araç alım – satımlarında kripto paraları kabul etmesi büyük bir yankı uyandırmıştı. Bu gelişme sonrasında bir çok şirket ve yerel esnaf kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı. Bu yenilikçiliğin zamanla tüm dünyaya yayılması bekleniyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!