Miami Belediyesi’nden Piyasada Etki Yaratacak Atılım!

bitcoin ethereum
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez’i kripto paralara olan ilgisiyle tanıyoruz. 3-5 Haziran’da gerçekleşecek olan Bitcoin konferansına da ayrıca Miami ev sahipliği yapacak. Miami’nin ev sahipliği yapmasının nedeni ise Başkan Suarez’in kripto paralara olan ilgisi ve yatırımları olarak düşünülüyor.

En Büyük Kripto Para Madenciliği Bölgelerinden Biri

Suarez, şahsi olarak da kripto paralara yatırım yaptığını belirtiyor ve Miami dünyanın en büyük kripto para madenciliği yapılan bölgelerinden birisi olarak belirtiliyor. Miami’nin bu konuda sıkıntılar çektiği belirtiliyor, bu konuyla ilgili herhangi bir gelişme belediye tarafından yapılmadı.

Yatırımları arasında Bitcoin ve Ethereum’un bulunduğunu belirten Başkan kripto para topluluğu tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Kripto para konferansında konuşmacı olarak bulunacak olmasının yanı sıra Miami’nin kripto para teknolojisi ve toplumunda öncü rol alması bekleniyor.

Ayrıca Miami Belediyesi’nin de kripto para yatırımları olduğunu belirten Başkan, diğer yerel yönetimlere olan farklılığını ortaya koyuyor. Bu da Miami Belediyesini ve kendisini popüler yapıyor.

Tarihi Bitcoin ve kripto para konferansı sonrasında her şeyin daha da netleşmesi ve yeniliklerin başlayacağı düşünülüyor. Miami Belediyesi’nin bu atılımı piyasalarda olumlu etkiler bırakıyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!