Cumartesi, Ocak 16, 2021

“Kripto Para Rallisi Yaklaşıyor” Diyen Analist, Ripple’ın Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Ripple (XRP) 2019’da iyi bir fiyat geçmişine sahip değil. Neredeyse tüm varlıkların muazzam bir büyüme gösterdiği bir yılda –Bitcoin %95 büyüdü, S&P 500 %30’dan fazla, altın yaklaşık %20 büyüdü- üçüncü en büyük kripto para birimi %50 oranında düştü. Aslında, daha önce vurgulandığı gibi, 2019’da tüm altcoin ’ler çok hırpalandı. Önde gelen bir analiste göre, en azından önümüzdeki haftalarda ve aylarda önemli bir fiyat seviyesinin aşılması durumunda, XRP’nin 2020 için beklentileri biraz daha yükseliyor. Kripto para rallisi mi geliyor?

Kripto Para Rallisi
Kripto Para Rallisi

En büyük üçüncü kripto para olan Ripple, nasıl %66 yükselebilir?

Kripto para haber sitesi Brave New Coin’deki analist Josh Olszewicz kısa süre önce XRP üzerine kapsamlı bir video analizi yayınladı. Analist, kripto para biriminin son birkaç aydır katı bir düşüş trendinde olduğuna işaret ettikten sonra, potansiyel bir boğa olayına dikkat çekti. Analiste göre eğer XRP, hacim profilleri ve bir düşüş trendi çizgisine göre mevcut direnişin olduğu 0,30 doların üzerine çıkmayı başarırsa, kripto para birimi bu etkinliği izleyen aylarda %66 artarak 0,50 dolara doğru bir ralli yapabilir.

Hala büyük soru devam ediyor: XRP mevcut seviyelerden yükselerek 0,30 doları kırabilir mi? Bazı analistlere göre, kripto para kesinlikle bunu başarabilir. Başarılı analist Galaxy’de XRP’nin yaklaşık %20 oranında bir büyümeye hazır göründüğünü belirtti ve net bir yükseliş trendinin varlığına dikkat çekti. Ayrıca analist varlığın bir dizi kilit direnci taşıdığını da belirtti.  

Josh Olszewicz: 0,30 dolar  kırılırsa XRP 0,50 dolara sıçrayabilir Ve Kripto Para Rallisi Görebiliriz!

Buna ek olarak, başka bir analist XRP’nin son yedi aydır fiyat hareketini geri tutan düşen kama modelinden kesin olarak çıkmaya başladığını belirtti. Ayrıca analistlere göre, kripto para ayrıca makro düzeyde önemli olan yatay direncin üstesinden geldi. Josh Olszewicz, videoda kripto para biriminin şu anda ticaret yaptığı yerin biraz üzerinde yer alan 0,24 dolar seviyesinin üzerine çıkabilmesi durumunda, Ichimoku Cloud’u kullanılması nedeniyle 0,30 dolara doğru bir artış olabileceğini söyledi.

Üçüncü en büyük kripto para birimi Ripple, yazım sırasında yüzde 1,3 oranında artışla 0,292 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 9,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 1,4 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18