Cocos Bcx (COCOS)

24s Hacim
$20,876,277
24s Fiyat Değişimi
-1.02%

COCOS BCX USDT Grafik

1 COCOS BCX Kaç TL?

1 COCOS BCX (COCOS) = 27.79 TRY

Piyasa Değeri: 1,970,092,046 TRY

1 COCOS BCX Kaç Dolar?

1 COCOS BCX (COCOS) = $1.46 USD

Piyasa Değeri: $103,503,631 USD

1 COCOS BCX Kaç Euro?

1 COCOS BCX (COCOS) = 1.35 EUR

Piyasa Değeri: 96,010,382 EUR

Canlı COCOS BCX Fiyatı

Kripto para borsalarında ortalama canlı COCOS BCX fiyatı $1.46 USD’dir. Kripto para piyasası ele alındığında #277 market sıralamasıyla öne çıkan COCOS BCX toplam piyasa değeri bakımından $103,503,631 Dolar değerlemeye sahiptir. $5.44 Dolar ile ATH yapmıştır. COCOS BCX son 24 saatte -1.02% değişime uğramıştır.

COCOS BCX Nedir?

COCOS-BCX, merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve oyunlar oluşturmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Cocos-BCX, Haozhi Chen ve Richard Yang tarafından kurulmuştur. Cocos2d-x oyun geliştirme çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve Yetkilendirilmiş Hisse Kanıtı (DPoS) konsensüs mekanizmasını kullanır.

COCOS-BCX, çeşitli dApp ve oyun türlerini destekleyebilen düşük gecikme süresi, yüksek verim ve ölçeklenebilirlik ile yüksek performanslı bir blockchain altyapısı sağlamayı amaçlamaktadır. Blockchain tabanlı uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırmak için geliştiricilere akıllı sözleşme geliştirme kiti, oyun motoru ve cüzdan SDK’sı gibi bir dizi araç ve hizmet sağlar.

Platform ayrıca COCOS adı verilen kendi yerel kripto para birimine sahiptir. COCOS,
işlem ücretlerini ödemek ve ağ katılımcılarını blok zincirini sürdürmeye teşvik etmek için kullanılır. COCOS-BCX, 2018’de kullanıma sunulmuştur ve hala aktif olarak geliştirilmektedir.

COCOS-BCX Ürünleri ve Özellikleri

COCOS-BCX pojesinin birçok ürünü ve özelliği bulunmaktadır;

Ürünler

Snake Joy: SnakeJoy, üçüncü taraf geliştirici ekibi TeamJoy tarafından Cocos-BCX’te geliştirilen bir oyundur. Kullanıcılar peletleri (fungible veya non-fungible tokenler) yemek için yılanı kontrol eder ve diğer oyuncularla rekabet eder. Oyun, oyun içi ekonomi ve rekabetçi eğlence oyunlarında sabitlenmiş, türev tokenlerin kullanımına bir örnek teşkil ediyor.
CocosShooter: CocosShooter, Cocos-BCX ekibi tarafından geliştirilen bir atış oyunudur. Kullanıcılar, düşman uçağını yok etmek ve puan ve öğeler toplamak için avcı uçağına pilotluk yapar. Edinilen öğeler, NHAS-1808 kapsamında kullanıcılar arasında, uygulamalar veya blok zincirler arasında saklanabilir ve alınıp satılabilir. Oyun, NHAS-1808 tokenlerinin üretimi, depolanması ve transferinin bir gösterimi olarak hizmet vermektedir.
Cocos Creator: Cocos Creator; oyun motoru, kaynak yönetimi, sahne düzenleme, oyun önizleme, hata ayıklama ve oyun yayınlama dahil eksiksiz bir oyun geliştirme araçları ve iş akışı paketi sunar.
Özellikler

CocosChain: Cocos-BCX bileşenleri, oyun içeriğinin entegrasyonunu ve merkezi olmayan ekonomiyi iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. CocosChain’in temel özellikleri şunları içerir: Blok zinciriyle birlikte çalışabilir arayüzler. Paketlenmiş atomik işlemler. Birden çok işletim sistemiyle uyumluluk.
Light Nodes: Cocos-BCX’te Light Nodes, zincirle birlikte çalışabilen bir ortam sağlar. Tam düğümlerden farklı olarak, Light Nodes tüm blok zinciri durumunu senkronize etmez, oylamaya ve blok üretimine katılmaz. Light Nodes yalnızca gerekli sözleşme bilgilerini ve çevresel verileri senkronize eder. Bu tasarım, veri miktarını ve senkronizasyon süresini önemli ölçüde azaltmayı ve zincir üstü oyun yazılımının çalışmasını sağlamayı amaçlamaktadır.
DPoS: Cocos-BCX Testnet’in konsensüs mekanizması katmanı, paydaşların programlanmış tüm tanıkları oylayarak seçtiği Delegated Proof-of-Stake (DPoS) konsensüs algoritmasını benimser. Programlanmış tanıklara toplu olarak aktif tanıklar denir. Ağın düzgün çalışması için Cocos-BCX test ağı minimum 11 ve maksimum 101 aktif tanık gerektirir. Tanık planlama algoritmasında aynı programlanmış blok olasılığını paylaşırlar, bu da blok olasılıklarının ve ödüllerinin tutarlı olmasını sağlar. Blok aralığı 3 saniyeye ayarlanır ve düğümlerin %70’inden fazlası üretimi tamamladığında geçerli kabul edilir.
Akıllı Sözleşme Sistemi: Oyun geliştiricileri, Cocos-BCX sözleşmelerini programlamak için Lua ve JavaScript’i kullanabilir ve blockchain programlama dillerinde benimseme maliyetinden tasarruf edebilir. Sözleşme sistemi, sözleşme yükseltmelerine izin vererek geliştiricilerin oyun içeriklerini yenilemelerine yardımcı olur.
NHAS-1808 Token Standardı: Cocos-BCX’in token standardı olan NHAS-1808, farklı uygulamalar ve zincir etki alanlarında daha zengin özelliklere sahip tokenlerin oluşturulmasını, değiştirilmesini ve değiştirilmesini sağlayan benzersiz bir veri yapısı kullanır.

COCOS BCX Hesap Makinesi

Latest Crypto Fear & Greed Index

En Çok Kazandıranlar (En Büyük 200)
CoinPriceChange (24H)

COCOS BCX, Piyasa Değerine Göre En Büyük Fiat Para Birimleriyle Karşılaştırıldı

1 COCOS BCX kaç Çin Yuanı (CNY)?1 COCOS BCX (COCOS) = 10.03 CNY
1 COCOS BCX kaç Japon Yeni (JPY)? 1 COCOS BCX (COCOS) = 190.90 JPY
1 COCOS BCX kaç İngiliz Sterlini (GBP)?1 COCOS BCX (COCOS) = £1.19
1 COCOS BCX kaç Güney Kore Wonu (KRW)?1 COCOS BCX (COCOS) = 1,891.91 KRW
1 COCOS BCX kaç Hindistan Rupisi (INR)?1 COCOS BCX (COCOS) = 120.23 INR
1 COCOS BCX kaç Kanada Doları (CAD)?1 COCOS BCX (COCOS) = 2.02 CAD
1 COCOS BCX kaç Hong Kong Doları (HKD)?1 COCOS BCX (COCOS) = 11.46 HKD
1 COCOS BCX kaç Avusturalya Doları (AUD)?1 COCOS BCX (COCOS) = 2.19 AUD
1 COCOS BCX kaç Brezilya Reali (BRL)?1 COCOS BCX (COCOS) = 7.66 BRL
1 COCOS BCX kaç Yeni Tayvan Doları (TWD)?1 COCOS BCX (COCOS) = 44.29 TWD
1 COCOS BCX kaç İsviçre Frangı (CHF)?1 COCOS BCX (COCOS) = 1.34 CHF
1 COCOS BCX kaç Rus Rublesi (RUB)?1 COCOS BCX (COCOS) = 112.83 RUB
1 COCOS BCX kaç Meksika Pezosu (MXN)?1 COCOS BCX (COCOS) = 26.92 MXN
1 COCOS BCX kaç Tayland Bahtı (THB)?1 COCOS BCX (COCOS) = 49.76 THB
1 COCOS BCX kaç Suudi Arabistan Riyali (SAR)?1 COCOS BCX (COCOS) = 5.48 SAR
1 COCOS BCX kaç Singapur Doları (SGD)?1 COCOS BCX (COCOS) = 1.95 SGD
1 COCOS BCX kaç Vietnam Dongu (VND)?1 COCOS BCX (COCOS) = 34,346.50 VND
1 COCOS BCX kaç Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi (AED)?1 COCOS BCX (COCOS) = 5.36 AED
  • Listenin 2. ve 3. sırasını sırasıyla USD ve EUR alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz