Salı, Ocak 26, 2021

Kripto Para Piyasası Artışı Şok Etti!

Tüm kripto para birimlerinin anlık olarak artışa geçmesiyle toplam piyasa değerinde de gözle görülür bir büyüme gerçekleşti. Kripto Para Piyasası Artışı Şok Etti! Coin Yorumları!

Kripto Para Piyasası Artışı

Bitcoin ve kripto varlıkları 24 saat içinde dikkate değer bir iyileşme gösteri ve kripto para piyasasının toplam değerinde 14 milyar dolarlık bir artış yaşandı.

Bitcoin Lider

Lider kripto para birimi Bitcoin Fiyatı 24 saat içinde 7.700 dolar seviyesinden 8.250 dolar seviyesine yükselerek %7’lik bir artış kaydetmiş oldu. Sonrasında küçük bir geri çekilme yaşanmış olsa da psikolojik seviye olan 8.000 doların üzerinde kalmayı başardı.

Genel itibariyle olduğu gibi Bitcoin’in hareketini takip eden atlcoin ’lerde de artışlar yaşandı. Bunun sonucunda da kripto para piyasasını toplam değeri 14 milyar dolar artarak 215 milyar dolar dolar seviyesine ulaştı.

Öte yandan Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin yılbaşından bu yana sergilediği büyüme ile teknik göstergeler de artış sinyalleri vermeye başladı. Bunun yanında bugün her ne kadar altcoin’ler yeşile bürünmüş olsa da güçlü bir direnç hala piyasada yer alıyor. Kripto para analisti olan “Credible Crypto” bu direnç seviyeleri piyasada aşılmadıkça gerçek bir yükselişin başlamayacağını ifade etti.

Kripto Para Piyasası Artışı :Altcoin Yükselişleri

Bitcoin SV (BSV) 24 saat içinde yaklaşık olarak %40’lık bir artış sergileyerek yatırımcısını sevindirmişti. BSV bu anlık artışı ile Monero, Binance Coin ve EOS‘u geride bırakarak en büyük 7. kripto para konumuna yükseldi.

Bunu yanında en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum yalnızca %4’lük bir artış sergileyebildi ve analistlere göre hala kötü durumda bulunuyor. Ethereum’un ayı piyasasını aşabilmesi için biraz daha güçlenmesi gerektiğine inanılıyor. Ayrıca 150 dolarlık sınırı aşmadan Bitcoin bir boğa piyasasına girdiğinin ifade edilemeyeceği de belirtiliyor.

Ayrıca bknz:

https://coinotag.com/eos-icin-yukselis-sinyali/

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.70
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18